Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Kevin Levrone Anabolic Iso Whey 2000g

Kevin Levrone Anabolic Iso Whey 2000g

Srvátkový proteínový izolát doplnený o kreatín monohydrát, taurín a DAA   ANABOLIC ISO WHEY je mimoriadne komplexné zloženie srvátkových bielkovín. An... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
45,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:1112
Výrobca:Kevin Levrone
Hmotnosť:2270g
Kompletné špecifikácie

Srvátkový proteínový izolát doplnený o kreatín monohydrát, taurín a DAA

 

ANABOLIC ISO WHEY je mimoriadne komplexné zloženie srvátkových bielkovín. Anabolic ISO WHEY obsahuje 85 g "kryštalicky" čistého srvátkového proteínového izolátu na 100 g prášku. Tento vysoký obsah bielkovín, zdôraznený prítomnosťou vysoko biologicky dostupných aminokyselín, vytvára jedinečné fyziologické prostredie, ktoré výrazne napomáha anabolickým procesom svalových proteínov - skrátka rýchle zvýšenie svalovej hmoty.


Keďže špičkoví profesionálni a amatérski športovci požadujú niečo viac ako len odporúčanú dennú dávku bielkovín, ANABOLIC ISO WHEY je tiež doplnený o ďalšie účinné zložky - 3000 mg monohydrátu kreatínu, 1000mg taurínu a 500 mg kyseliny D-asparágovej na jednu dávku. Táto efektívna synergická kombinácia zlúčenín je dokonalou odpoveďou na otázku, akú možnosť zvoliť ako najvýhodnejší pomer rýchlosť-kvalita-cena. Kreatín monohydrát v ANABOLIC ISO WHEY pracuje na regenerácii ATP a zvyšuje syntézu bielkovín, čo vám umožní dosiahnuť väčší rast svalov v kratšom čase. D-asparágová kyselina zvyšuje prirodzenú hladinu biologicky dostupného testosterónu v tele, maximalizuje anabolické účinky.


Potom je tu 1000 mg Taurínu, ktorý má jasnú úlohu - pomáha zlepšovať priepustnosť krvného obehu a stabilizovať krvné cukry. Oba fenomény sú potrebné na udržanie hormonálnej stability počas silných anabolických reakcií.


ANABOLIC ISO WHEY je výrazom vynikajúceho anabolického komplexu srvátkovej bielkoviny určenej pre športovcov, ktorí chcú niečo urobiť.


Srvátkový bielkovinový izolát WPI je frakcia srvátkových bielkovín podrobených mikro a ultrafiltrácii, čo umožňuje získať najvyššiu koncentráciu bielkovín vo výrobku (viac ako 90%). Obsahuje najvyšší obsah aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA, ktorý nie je nižší ako 25 g na 100 g! Okrem toho neobsahuje žiadne uhľohydráty a tuky. V kombinácii s Optipep® ovplyvňuje zvýšenú inzulínovú odpoveď ľudského tela pri konzumácii. Izolát ako aj hydrolyzát srvátkových bielkovín by sa mal konzumovať okamžite po prebudení alebo ihneď po tréningu, aby sa využila jeho väčšia absorpcia. Obidve frakcie WPI a WPH sa navzájom dopĺňajú kvôli vlastnostiam, ako je rýchlosť absorpcie a najvyššia biologická dostupnosť srvátkového aminogramu, ktoré sú nevyhnutné. Vzhľadom k rýchlej vstrebateľnosti WPI a stimulačnému účinku na sekréciu inzulínu môže srvátkový izolát zastúpiť funkciu glykogénu strateného počas ťažkého tréningu, táto reakcia sa môže objaviť najmä pri nedostatku sacharidov.


Kreatín je prirodzenou súčasťou bunkových zariadení. Kreatín sa nachádza vo svaloch, mozgu, krvi vo forme kreatínfosfátu alebo vo forme voľného. Denná fyziologická potreba kreatínu pre bežného človeka je asi 2 g kreatínu, z ktorých časť dostane telo z potravy a časť z vlastnej produkcie aminokyselín - glycín, arginín a metionín. Zvýšený prísun kreatínu vedie k zvýšeniu kreatínfosfátu v bunke. Zásoba tohto makrokreatínového fosfátu slúži na udržanie potrebného množstva ATP (adenozín trifosfát) ako zdroja energie pre sťahovanie svalov. Bolo zistené, že kreatínová suplementácia vo vyšších dávkach počas 2-3 dní zvyšuje hladiny kreatínfosfátu v svale, čo je jeden zo základných predpokladov na zvýšenie rýchlosti.


DAA - kyselina D-aspartová (DAA) je neesenciálna, prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina v mnohých zdrojoch našej stravy. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypotalame a semenníkoch. D-asparágová kyselina sa viaže na špecifický, takzvaný NMDA receptor. V stimulácii hypotalamu NMDA receptorov vedie k produkcii hormónu uvoľňujúceho gonadotropín (GnRH). Ovplyvňuje uvoľnenie luteinizačného hormónu (LH) hypofýzy a folikuly stimulujúceho hormónu (FSH). LH a FSH v semenníkoch iniciujú proces vedúci k uvoľňovaniu testosterónu. Stimulácia receptorov NMDA v hypotalame tiež vedie k uvoľneniu hormónu GHRH, ktorý podporuje sekréciu rastového hormónu.


Taurín - je aminokyselina alebo derivát aminokyseliny, a preto je niekedy klasifikovaná ako aminokyselina, aj keď chýba karboxylová skupina. Preto by bolo presnejšie označenie kyselina aminosulfónová. Reguluje hladiny tekutín vo svaloch "natiahnutím" glukózy a aminokyselín do svalových buniek. Jeho efekt možno prirovnať účinku inzulínu, teda vlastne pôsobí anabolicky, podporuje, zväčšuje a dáva svalu silu, ale bez znižovanie hladiny krvného cukru. Má tiež dôležitý účinok pri znižovaní hladín kyseliny mliečnej, čo je dôležité pre športovcov, intenzívny tréning alebo ťažko pracujúcich ľudí. Vďaka hydratácii zvyšuje objem svalových buniek a pomáha udržiavať rovnováhu minerálov a tým potláča riziko svalových kŕčov.


Doporučené dávkovanie Anabolic Iso Whey:


Zmiešajte 1 odmerku proteínu (30 g) v 200 ml vody alebo odstredeného mlieka. Vezmite 1 dávku pred tréningom a ďalšiu okamžite po tréningu.


Nutričné hodnoty a zloženie:


Nutričné hodnoty na 100g výrobku a na 1 odmerku (30g)


Energetická hodnota 1678 kJ / 396 kcal 503 kJ / 119 kcal
Tuky 4g 1,2 g
    z toho nasýtené mastné kyseliny 3,3 g 1 g
Sacharidy 5 g 1,5 g
    z toho cukry 3,4 g 1 g
Bielkoviny 85 g 25,5 g
Soľ 0,3 g 0,09 g
Kreatín monohydrát 10000 mg 3000 mg
Taurín 3333 mg 1000 mg
D-asparágová kyselina 1666 mg 500 mg


Typický aminokyselinový profil 100 g 30 g


L-leucín 8,4 g 2,5 g
L-izoleucín 4,3 g 1,3 g
L-valín 4,3 g 1,3 g
BCAA celkom 17 g 5,1 g
L-asparágová kyselina 10 g 3 g
L-glutámová kyselina 14,5 g 4,3 g
L-serín 4,5 g 1,4 g
Glycín 1,3 g 0,4 g
L-histidín 1,3 g 0,4 g
L-arginín 1,7 g 0,5 g
L-treonín 6,3 g 1,9 g
L-alanín 4,6 g 1,4 g
L-prolín 5,1 g 1,5 g
L-tyrozín 2,4 g 0,7 g
L-metionín 1,9 g 0,6 g
Cysteín 2,1 g 0,6 g
L-fenylalanínu 2,6 g 0,8 g
L-lyzín 7,9 g 2,4 g
L-tryptofán 1,7 g 0,5 g


Zloženie: izolát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), kreatín monohydrát, aróma1, kakao1, taurín, aróma 2,3,4,5,6,7,8,9, kakao 7,8, instantná káva 9, kyselina D-asparágová ( DAA) soľ 1,8, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), koncentrát šťavy z červenej repy 3, farbivá (E150c 6, E160a 2,6), zahusťovadlo (celulózová guma), sladidlo (sukralóza).

Tovar zaradený v kategóriách
Zadajte váš e-mail pre informácie o akciách a novinkách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk