Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Skull Labs Ripper 60kaps

Skull Labs Ripper 60kaps

Produkt Ripper z tých najlepších látok z neho robia najúčinnejší spaľovač v súčastnej dobe . Váš metabolizmus tukov je nielen maximálne podporený, ale... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Nie sme platcovia DPH
29,90 EUR
ks
Číslo produktu:90011
Výrobca:Skull Labs
Kompletné špecifikácie

Produkt Ripper z tých najlepších látok z neho robia najúčinnejší spaľovač v súčastnej dobe . Váš metabolizmus tukov je nielen maximálne podporený, ale aj vaša chuť k jedlu je potlačená. Môžete sa teda zbaviť nepríjemného telesného tuku rýchlo a ľahko. Okrem toho sa stimuluje váš centrálny nervový systém a zintenzívni sa redukcia tukov a máte veľa energie. Dôvodom sú inteligentne vybrané zložky.

Doporučené dávkovanie Ripper:

Užite 1 kapsulu 2x denne.

Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Tovar zaradený v kategóriách