Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Kreatíny
  3. Kreatínové zmesy
  4. Rich Piana 5% Nutrition Crea-TEN 270g

Rich Piana 5% Nutrition Crea-TEN 270g

  • Akcia
  • TOP produkt

Inovatívna kreatínová zmes Rich Piana 5% Crea-Ten Crea-TEN® obsahuje najúčinnejšie formy kreatínu, ktoré sú dostupné. Crea-TEN® obsahuje aj exkluzívnu... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Príchuť
Cena pred zľavou
33,90 EUR
Nie sme platcovia DPH
29,90 EUR
ks
Kompletné špecifikácie

Inovatívna kreatínová zmes Rich Piana 5% Crea-Ten

Crea-TEN® obsahuje najúčinnejšie formy kreatínu, ktoré sú dostupné. Crea-TEN® obsahuje aj exkluzívnu zmes Creatine Accelerate Blend. Inovatívna kreatínová zmes optimalizuje absorpciu, výrazne zvýši výdrž a silu, zvyšuje hydratáciu a objem buniek.

Jedna z vecí, ktoré kreatín robí, je, že pomáha zvyšovať svalové zásoby fosfokreatínu, zložky energetického systému ATP. To znamená viac tréningovej energie. S kreatínom môžete spraviť viac opakovaní.

Kreatín podporuje hydratáciu a pumpu na vodnej báze vťahovaním vody do svalových buniek. To spôsobuje ich zväčšenie na objeme. Okrem toho kreatín zvyšuje silu a podporuje rast svalov.

Obyčajný kreatín monohydrát trochu zaostáva, pokiaľ ide o vstrebávanie. Ale tento problém sme odstránili vytvorením kreatínovej zmesy Crea-TEN®. Tento výnimočný produkt rieši problém zlej absorpcie. Primárnym spôsobom, ako sme to dosiahli, je spojenie 9 najúčinnejších foriem kreatínu. To sme ale chceli posunúť ešte o krok ďalej, preto sme ešte do tejto zmesy zahrnuli inovatívnu zmes na zrýchlenie absorpcie kreatínu. To zaisťuje, že vaše svaly vyťažia z Crea-TEN® maximum.

CREATINE BLEND (KREATÍNOVÁ ZMES)

Kreatín monohydrát - kreatín, ktorým to všetko začalo. Kreatín monohydrát je najviac testovanou a osvedčenou formou kreatínu. Na zlepšenie absorpcie tejto klasiky používame patentované mikronizované častice.

Dikreatín malát - je kombinácia kreatínu a kyseliny jablčnej. To hrá úlohu v metabolizme ATP na energiu. Dikreatín malát má všetky výhody monohydrátu a navyše výrazne zvyšuje výdrž.

Trikreatín citrát - rovnako ako kreatín citrát, aj toto je kreatín viazaný na kyselinnu citrónovú. V tomto prípade ide o tri molekuly kreatínu. Táto kombinácia zlepšuje absorpciu a podieľa sa na Krebsovom cykle, viď nižšie.

Kreatín citrát - táto verzia kombinuje kreatín a kyselinu citrónovú. Ide o súčasť Krebsovho cyklu, tiež nazývaným cyklus kyseliny citrónovej. Ide o energetický systém, ktorý premieňa potravu na energiu využiteľnú pre telo. Je viazaný na energetický systém ATP.

Kreatín pyruvát - zvyšuje vytrvalosť. Aj keď je kreatín dôležitý pre bunkový objem, rovnako dôležitá je aj vytrvalosť. 

Kreatín ethyl ester hydrochlorid - je prvý konkurent monohydrátu. Táto forma bola prvá, ktorá sa zamerala na problémy s absorpciou pôvodného kreatínu monohydrátu. Odvtedy je stále populárnou alternatívou. Pomáha transportovať kreatín priamo do krvného obehu.

Kreatín AKG - verzia, ktorá pripája kreatín k molekule alfa-ketoglutarátu. Toto je ďalšia forma, ktorá zvyšuje vytrvalosť.

Kreatín glukonát - vráťme sa späť v čase, keď bol kreatín novým doplnkom. Vtedy sa odporúčalo užívať ho s jednoduchým cukrom ako ovocná štava. To zvyšuje absorpciu. S ohľadom na to je tu verzia, ktorá sa zameriava na rýchlu absorpciu pripojením kreatínu na glukózu.

Kreatín fosfát - toto je ďalšia verzia, ktorá sa priamo zaoberá energetickým systémom ATP.

CREATINE ACCELERATE BLEND (KREATÍNOVÝ AKCELERÁTOR)

Táto zmes odlišuje Crea-Ten od ostatných kreatínových zmesí. Pozostáva z taurínu, betaínu, Gymnema Sylvestre, Banaby a senovky gréckej. K tomu všetkému obsahuje aj Bioperine® extrakt čierneho korenia. Celá zmes zlepšuje vstrebávanie a využitie zložiek.

Doporučené dávkovanie Crea-TEN®:

Zmiešajte 1 odmerku s 200 až 250ml vody a konzumujte ihneď po tréningu. V netréningové dni zmiešajte jednu odmerku s 200 až 250ml vody a konzumujte s jedlom.

Nutričné hodnoty a zloženie:

JEDNA DÁVKA - 1 odmerka: 9 g  DÁVOK V BALENÍ: 30
 NA 1 DÁVKU% ODD*

Chromium (as chromium chloride)120 mcg343%
Creatine Blend:5,000 mg-
Creatine Monohydrate, Dicreatine Malate, Tricreatine Citrate, Creatine Citrate, Creatine Pyruvate, Creatine Ethyl Ester HCl, Creatine Alpha-Ketoglutaric Acid, Creatine Gluconate, Creatine Phosphate
Creatine Accelerate Blend:1,580 mg-
L-Taurine, Betaine Anhydrous, Gymnema Sylvestre Extract (Leaf), Banaba (Lagerstroemia speciosa)(Leaf), Fenugreek (Trigonella foenum) Extract (Seed), Bioperine® [Black Pepper (Piper nigrum)(Fruit) Extract]

*odporúčaná denná hodnota

Ostatné zloženie: prírodné a umelé arómy, oxid kremičitý, kyselina citrónová, sukralóza, acesulfam K, glukózové polyméry, FD&C červená #40

Tovar zaradený v kategóriách
Zadajte váš e-mail pre informácie o akciách a novinkách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk