Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Rich Piana 5% Nutrition Kill It Reloaded 513g

Rich Piana 5% Nutrition Kill It Reloaded 513g

Kill It Reloaded je silná predtréningovka, ktorá prináša extrémne napumpovanie a energiu, aby vás poháňala v najťažších tréningoch, doplnená od Glycer... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
29,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Kompletné špecifikácie

Kill It Reloaded je silná predtréningovka, ktorá prináša extrémne napumpovanie a energiu, aby vás poháňala v najťažších tréningoch, doplnená od GlycerPump ™, kofeín, L-citrulín a kreatín!

až 4 g L-citrulínu na jednu dávku
až 325 mg kofeínu z 3 zdrojov na jednu dávku
pridaný GlycerPump a kreatín
obohatený o vitamín B3
obsahuje novú, nootropickú zmes

Nitric Oxide zmes

GlycerPump je najstabilnejšia forma glycerínu, ktorá je k dispozícii. Táto špičková forma glycerínu sa nezhlukuje, lepšie sa vstrebáva a ľahšie sa mieša ako akýkoľvek iný typ glycerolu na trhu.

Ďalej Kill It Reloaded obsahuje taurín, ktorý pomáha vtiahnuť vodu do svalov a prináša ešte väčšie napumpovanie. Napumpovanie sa dostáva do extrému vďaka 4 gramom čistého L-citrulínu, nie zriedenej kombinácie kyseliny citrulínovej a jablčnej, ktorú používa väčšina spoločností ako lacnejšiu náhradu čistého L-citrulínu. Toto všetko je doplnené L-norvalínom, L-valínom. L-norvalín účinkuje tak, že inhibuje enzým arginázy na produkciu NO v tele a dramaticky zvyšuje produkciu oxidu dusnatého pre neuveriteľné napumpovanie.

Stimulačná zmes

3 formy kofeínu (kofeín bezvodý + kofeín citrát + InFinergy di-kofeín malát)

Inovatívna zmes Stim Blend s obsahom 325mg kofeínu z 3 rôznych zdrojov pozostáva z bezvodného kofeínu, citrátu kofeínu a di-kofeín malátu. Táto stimulačná zmes nespôsobuje návaly nervozity a crash v polovici tréningu. Zažijete okamžitý príval energie a súčasne zachovanie tejto energie počas celej doby tréningu.

Kreatínová zmes

Výkonná 2,5 gramová kreatínová zmes obsahuje kreatín bezvodý, kreatín MagnaPower® a kreatín pyruvát. Poskytuje maximálnu výdrž a zvýšenie sily, rovnako zväčšený objem buniek bez žalúdočných problémov a nadúvaniu.

Nootropická zmes

Pokročilá nootropická zmes s 250mg cholínbartrátu, 100mg L-teanínu a 100mcg Huperzínu A na zvýšenie zamerania, motivácie a poskytnutie nevyhnutného spojenia mysle a svalstva.

 

Doporučené dávkovanie Kill It Reloaded:

Rozmiešajte 1 dávku (1 odmerku = 17,1 g) v 240 - 300 ml vody a užite 30 minút pred tréningom na prázdny žalúdok. Neužívajte 4 hodiny pred spánkom. 

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

Energetická hodnota  0 kJ / 0 kcal
Tuky  0 g 
Sacharidy  0 g 
Bielkoviny  0 g 
Vitamín B3 (ako niacínamid)  30 mg  188%
Horčík (ako magnézium kreatín chelát (MagnaPower®))  32 mg  8,5%
Sodík (ako citrát sodný)  24 mg 
Draslík (ako citrát draselný, koncentrát kokosovej vody)  42 mg  2,1%

N.O. zmes
L-citrulín  4 g 
Glycerol prášok (štandardizovaný na 65% glycerol) (GlycerPump™)  2,5 g
Beta-alanín  2 g 
L-taurín  2 g 
L-norvalín  150 mg 

Nootropická zmes
Cholín bitartrát  250 mg 
L-teanín  100 mg 
Huperzín A 1%  100 mcg 

Kreatínová zmes
Kreatín bezvodý  2 g 
Magnézium kreatín chelát (kreatín MagnaPower®)  400 mg 
Kreatín pyruvát  100 mg 

Stimulačná zmes
Kofeín bezvodý  267 mg 
Kofeín citrát  50 mg 
Dikofeín malát (Infinergy™)  50 mg 

Zloženie:

L-citrulín, glycerol prášok (štandardizovaný na 65% glycerol) (GlycerPump™), beta-alanín, L-taurín, kreatín bezvodý, magnézium kreatín chelát (kreatín MagnaPower®), kofeín bezvodý, cholín bitartrát, L-norvalínm, L-teanín, kreatín pyruvát, kofeín citrát, dikofeín malát (Infinergy™), draslík (ako citrát draselný, koncentrát kokosovej vody), vitamín B3 (ako niacínamid), sodík (ako citrát sodný), huperzín A 1%, kyselina jablčná, prírodné arómy, oxid kremičitý, kyselina citrónová, sukralóza, farbivo (E129).

Upozornenie:

Výživový doplnok, prášok, s obsahom náhradného sladidla. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. 

Tovar zaradený v kategóriách