Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Muscle Rage Hybrid 60tbl

Muscle Rage Hybrid 60tbl

Hybrid - hybrid predtréningovky a spalovača tukov   Hybrid od Muscle Rage je ultimátna predtréningovka a zároveň efektívny spaĺovač tuku, hybrid, ktor... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Nie sme platcovia DPH
37,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:Muscle Rage
Kompletné špecifikácie

Hybrid - hybrid predtréningovky a spalovača tukov

 

Hybrid od Muscle Rage je ultimátna predtréningovka a zároveň efektívny spaĺovač tuku, hybrid, ktorý podporuje extrémne sústredenie na tréning, extrémnu energiu a termogenézu.

 

Rôzne spoločnosti už dlhú dobu prinášajú predtréningovky, ktoré prinášajú síce skvelý tréning, ale ponúkaju málo zo spaľovania tukov. Alebo naopak, výborné spaľovače, no v porovnaní s tvrdením na etikete prinášajú malé sústredenie na tréning a energiu. Často prinášajú nové verzie, ktoré sú len s vyššou dávkou kofeínu a plné lacnejších látok. Ak patríte k ľuďom, ktorý hľadajú ECA Stack, Hybrid je pre vás riešením.

 

Hybrid bol špeciálne formulovaný a testovaný niekoľko mesiacov, aby roztavil tuk a priniesol tréning na novú, vyššiu úroveň. Použitím osvedčených zložiek, ako aj špičkových zlúčenín. Tento produkt nie je určený pre začiatočníkov ani pre citlivých ľudí na stimulanty. Tento produkt je určený hlavne pre skúsených športovcov, ktorí chcú absolvovať tréning aj spaľovanie tukov na absolútne extrémnej hladine.

 

Dandelion Root Extract (Extrakt z koreňa púpavy)

 

Extrakt z koreňa púpavy je prírodné diuretikum, ktoré pomáha telu uvoľniť nežiadúcu podkožnú tekutinu a chlorid sodný. To spôsobí lepšie odhalenie svalov, pre ktoré tak tvrdo cvičíte.

 

Dicaffiene Malate (dikofeín malát)

 

Taktiež známy ako Infinergy, je to presná kombinácia kofeínu a kyseliny jablčnej spojenených iónovou väzbou. Takto je viazaná, aby vylučovala soli do kofeínu, čo umožní ľahšie trávenie a preto odstraňuje problémy so žalúdkom, ktoré môže spôsobovať kofeín a zároveň pomáha minimalizovať "crash" (prudký pád energie) po odoznení účinkov kofeínu. Kofeín je stimulantom, ktorý podporuje spaľovanie tukov termogenézou.

 

2-Aminoisoheptane (DHMA/DMHA)

 

DMHA je 80% silný ako DMAA (zakázaný). Významne podporí tréning na úplne nové úrovne. Je to najnovšia, mimoriadne silná, dlhotrvajúcu energiu a extrémne sústredenie prinášajúca ingrediencia na trhu. Umožňuje vám trénovať ťažšie, dlhšie a s väčšou motiváciou.

 

Eria Jarensis

 

Eria Jarensis je silnou zložkou PEA. Kvôli svojej extrémnej potencii môžete očakávať obrovský euforický pocit, ktorý trvá dlho. Vzhľadom na svoju chemickú štruktúru trvá dlhšie ako u PEA.

 

Capascian

 

Pri obrovskej dávke 100mg môžete očakávať, že po užítí pocítite teplo. Kapsaicín je silná zlúčenina čílskych papričiek, ktorá poskytne obrovské pálenie. Táto zložka dramaticky zvyšuje termogenézu a znižuje chuť do jedla.

 

Paradoxín

 

Paradoxín je najkvalitnejšia patentovaná verzia rajských zŕn (štandardizovaná na 15% Aframols® a 12,5% 6-paradol - presne to, čo hľadáme na základe úspešných štúdií na ľuďoch. Ukázalo sa, že znižuje viscelárny tuk v dolnej časti brucha a zároveň zvyšuje výdavky na celkovú energiu.

 

Erythropalum Scandens

 

Erytopalum je z južnej Ázie a je tam široko používaný pre jeho množstvo liečivých vlastností. Ukázalo sa, že vykazuje oveľa dlhší polčas rozpadu ako PEA a poskytuje oveľa lepšiu náladu a povzbudzujúce účinky. V kombinácii s ostatnými produktmi je Hybrid jedným z najlepších produktov na trhu, ktorý nesie mnohy inovácií a nápadov v zložení.

 

Higenamine

 

Higenamín pochádza z rôznych rastlín a funguje v tele ako stimulant, ktorý obsahuje všetko potrebné. Poskytuje extrémne sústredenie na tréning, taktiež prináša termogénny efekt a zvyšuje spaľovanie tukov vďaka lipolýze.

 

Black Pepper Extract (Výťažok z čierneho korenia)

 

Výťažok z čierneho korenia podporuje biologickú dostupnosť ostatných zložiek výrobku, čo znamená, že z nich získate väčší úžitok. To znamená, že zložky sa rýchlejšie dostanú do krvného obehu, efekt po užítí zaznamenáte takmer okamžite.

 

3,5 Diiodothyronine (3,5 dijodothyronín)

 

Taktiež známy ako T2. T2 je veľmi podobné aktivátoru štítnej žlazy T3, ale bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. T2 je v tele konvertovaná na T3, ale vzhľadom na štruktúru T2 sa nemusíte obávať z odstavenia štítnej žlazy, čo je oveľa bezpečnejšie ako u T3 a s rovnakými výhodami.

 

Doporučené dávkovanie Muscle Rage Hybrid:

 

Užite 2 kapsule denne. V tréningové dni užite obe kapsule 20 minút pred tréningom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

 

Nutričné hodnoty na 1 dávku (2 kapsule)

 

Dandelion Root Extract - 500mg
Di-Caffiene Malate - 250mg
Eria Jarensis Extract - 150mg
2-Aminoisoheptane - 125mg
Capsaicin - 100mg
Paradoxine - 60mg
Erythropalum Scandens Extract - 50mg
Higenamine - 50mg
Black Pepper Extract - 10mg
3,5 Diiodothyronine - 200mcg

Tovar zaradený v kategóriách
Zadajte váš e-mail pre informácie o akciách a novinkách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk