Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Blackstone Labs Dust v2 270g

Blackstone Labs s predtréningovkou DUST V2 zmenil hru....opäť!   Upozornenie: môže obsahovať hrudky spôsobené vlhkosťou, výrobok nie je poškodený, je ... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
29,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Kompletné špecifikácie

Blackstone Labs s predtréningovkou DUST V2 zmenil hru....opäť!

 

Upozornenie: môže obsahovať hrudky spôsobené vlhkosťou, výrobok nie je poškodený, je 100% účinný.

 

Pred dvoma rokmi priniesli Blackstone Labs najviac šialenú predtréningovku všetkých čias...Angel Dust. Angel Dust rýchlo ovládol kategóriu predtréningoviek. Väčšina spoločností s doplnkami výživy takýto produkt vytvorí raz alebo nikdy. Naštastie sa zdá, že Blackstone to robí každý mesiac.

 

S Blackstone DUST V2 budete trénovať tvrdšie, ako ste si mysleli, že je možné!

 

Prečo zmeniť perfektný vzorec? Pretože v Blackstone veria, že udržanie sa je pre porazených a snažia sa vždy zlepšovať. Preto predstavujú DUST V2, vlasy v ohni, oči vytláčajú z hlavy, psycho intenzita ... to všetko v jednej odmerke, nie sú potrebné dve alebo tri, či dokonca štyri, ako niektoré iné. Spoločnosť Blackstone vzala od zákazníkov spätnú väzbu a potom analyzovala obrovské množstvo dát, aby vytvorila zbrusu nový vzorec z tých najkvalitnejších surovín - bez odpadu, bez plnív. Všetko len, čo seriózny športovec potrebuje z času na čas pre extrémny tréning.

 

Najprv ale posúďte svoju toleranciu k DUST V2, pretože to nie je pre osoby so slabým srdcom. DUST V2 vystrelí vašu mysel, sily, výdrž, silu a napumpovanie.

 

Citrulline Malate (citrulín malát)
Patrí k najznámejším zložkám na trhu, ktorá patrí k najpodstatnejším zložkám produktov určených pre maximálne napumpovanie. Citrulín malát výrazne zvyšuje produkciu nitrocelulárneho oxidu dusnatého. Ukázalo sa, že zároveň znižuje svalovú únavu, podporuje regeneráciu a tlmí bolesť po tréningu.

 

Beta-alanine
Známy a dobre preskúmaný zosilňovač výkonnosti. Beta-alanín znižuje tvorbu kyseliny mliečnej počas tréningu, čo umožnuje viac opakovaní a dlhší tréning bez únavy.

 

Higenamine
Pochádza z rôznych rastlín a funguje v tele ako stimulant, ktorý má všetko. Poskytuje extrémne sústredenie, prináša termogénny účinok a zvyšuje spaľovanie tukov prostredníctvom lipolýzy.

 

N-Methyl Tyramine
N-methyltyramín je metylovaná verzia L-tyramínu, prirodzene sa vyskytujúcej monoamínovej zlúčeniny, ktorá pôsobí ako činidlo uvoľňujúce katecholamín. Výrazne zvyšuje adrenergné, dopaminergné a serotonergné neurotransmitery pôsobenín ako nepriamy sympatomimetický amín. Zvyšuje sekréciu inzulínu a znižuje hladinu cukru v krvi. Zvyšuje plazmatickú a myokardiálnu hladinu cGMP a cAMP.

 

Halostachine
Halostachín, tiež známy ako N-metylfenyletanolamín, je extrakt rastliny Halostachys Capsica. Pokročilá svalová ved tvrdí, že táto nová zložka funguje podobne ako efedrín. Lieky na zníženie tuku ako efedrín alebo clenbuterol sú agonistami beta adrenergných receptorov, čo znamená, že stimulujú beta receptory, ktoré sa nachádzajú v tukových bunkách. Táto stimulácia spôsobuje uvoľnenie tuku, aby sa mohol spáliť ako energia. Výskum potvrdil, že halostachín je skutočne agonista beta adrenergného receptora s vlastnosťami podobnými adrenalínu. Zistilo sa, že halostachín je približne 19% účinný tak ako adrenalín.

 

Doporučené dávkovanie DUST V2:

 

Rozmiešajte jednu odmerku s 200-300ml vody a užite 30 minút pred tréningom. Kvôli extrémnej potencii môže niektorím osobám stačiť aj pol odmerky.

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

 

Jedna dávka: 1 odmerka (9g)
Dávok v balení: 30

 

Nutričné hodnoty na jednu dávku:

 

Citrulline Malate 2:1 - 2.5g
Beta Alanine - 2g
L-Taurine - 750mg
Caffeine Anhydrous - 300mg
Green Tea Extract - 250mg
Theobroma Cacao Extract - 150mg
Nelumbo necifera (standardized for higenamine) - 75mg
N-Methyl Tyramine - 50mg
Halostachine - 50mg

 

Zloženie: maltodextrín, kyselina citrónová, kyselina jablčná, prírodné a umelé príchute, oxid kremičitý, sukralóza

 

Vyrobené v zariadeniach, kde sa môžu spracúvať aj vajcia, pšenica a sója (sójový lecitín).

 

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako hygroskopické, to znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a neznamená to, že je výrobok poškodený. Toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu.

Zadajte váš e-mail pre informácie o akciách a novinkách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk