Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Kĺbová výživa
  3. Must Arthro Sport 90tab

Must Arthro Sport 90tab

zmierňuje bolesti kĺbovznižuje príznaky zápaluposkytuje flexibilitu a mobilitumaže kĺby a zaisťuje pohodliezdravé kosti, svaly a kĺbydlhodobá ochrana ... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Nie sme platcovia DPH
12,90 EUR
ks
Výrobca:Must
Kompletné špecifikácie

zmierňuje bolesti kĺbov
znižuje príznaky zápalu
poskytuje flexibilitu a mobilitu
maže kĺby a zaisťuje pohodlie
zdravé kosti, svaly a kĺby
dlhodobá ochrana kĺbov

MUST Arthro Sport obsahuje iba klinicky testované zložky, ktoré skutočne podporujú kĺby. Glukozamín sulfát sa lepšie vstrebáva ako hydrochlorid a zmierňuje príznaky osteoartritídy, pričom vykazuje protizápalové účinky.

Hydrolyzovaný kolagén typu II má priaznivý vplyv na zdravie kostí a kĺbov, napríklad zmierňuje príznaky osteoartritídy a reumatoidnej artritídy. S pribúdajúcim vekom by sme mali dopĺňať jej zásoby a regenerovať chrupavky v oblasti kolien, bedier, ramien a celého tela, aby sme predišli ochabovaniu kože a svalov. Keď sa kosti a kĺby oslabia, kolagén typu II pomáha predchádzať bolestiam kolien, chrbta, krku a iných častí tela.

Chondroitín sulfát sa spolu s glukosamínom používa na liečbu osteoartritídy, osteoporózy, bolesti kĺbov spôsobenej liekmi a choroby kostí nazývanej Kashin-Bekova choroba. Môže tiež zabrániť rozpadu chrupavky a stimulovať jej mechanizmy obnovy. Vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam môže MSM zvýšiť kvalitu života zmiernením bolesti, a tým uľahčiť regeneráciu svalov po intenzívnom tréningu.

Boswellia serrata je ďalším účinným analgetickým a protizápalovým činidlom používaným pri liečbe osteoartritídy a reumatoidnej artritídy, ako aj črevných zápalov.

Bromelaín znižuje opuchy kĺbov, bolesť a stuhnutosť.

Cissus quadrangularis upokojuje zápaly, bolesti a menštruačné nepohodlie, posilňuje kosti a chráni zuby.

Šípka obsahuje určité bioaktívne zložky, ako sú fenoly, kyselina L-askorbová (vitamín C), betakarotén, triesloviny a pektíny, ktoré pomáhajú znižovať oxidačný stres a zápaly, zabraňujú erózii chrupavky a posilňujú imunitu.

Kyselina hyalurónová posilňuje kosti a zmierňuje bolesti kĺbov, zaisťuje dobrú lubrikáciu kostí.

Doporučené dávkovanie Arthro Sport:

Užite 3 tablety denne po tréningu.

Nutričné hodnoty a zloženie:

Nutričné hodnoty na dennú dávku 3 tablety

Glukozamín (glukózamín sulfát 2KCI) 1000 mg
Hydrolyzát kolagénu typu II 500 mg
Chondroitín sulfát 250 mg
MSM 250 mg
Boswellia serrata 250 mg
  – vrátane kyseliny boswellovej 150 mg
Bromelain 150 mg
Šípka (Rosa canina L. - plod) 100 mg
Kyselina hyalurónová 20 mg

Zloženie: Glukosamín (glukosamín sulfát [2KCl]), kolagénový hydrolyzát typu II, chondroitín sulfát, MSM (metylsulfonylmetán), Boswellia serrata Roxb. Ex Colebr (živica) so 60% kyselinou boswellovou, bromelain, divozel (Rosa canina L. - plod), kyselina hyalurónová, objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, objemové činidlo - sodná soľ karboxymetylcelulózy, protihrudkujúca látka - horečnaté soli mastných kyseliny protihrudkujúca látka - oxid kremičitý.

Tovar zaradený v kategóriách