Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Megabol Creatine Alkaline 1500 120kaps

Megabol Creatine Alkaline 1500 120kaps

Pufrovaný kreatín monohydrát   Creatine Alkaline je prvá nezávislá implementácia patentu US Pat. 6,399,661 vyvinutého poľskými technológiami. Originál... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Nie sme platcovia DPH
6,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:Megabol
Kompletné špecifikácie

Pufrovaný kreatín monohydrát

 

Creatine Alkaline je prvá nezávislá implementácia patentu US Pat. 6,399,661 vyvinutého poľskými technológiami. Originálny výrobok s preukázanou účinnosťou registrovaný hlavným poľským hygienickým inšpektorom s pozitívnym vedeckým názorom.

 

Creatine Alkaline je posledná generácia kreatínového doplnku pripraveného v súlade s patanetom US Pat. 6,399,661. Prípravok uľahčuje prepravu zlúčenín fosforu použitých na syntézu bielkovín. Kreatín udržuje primeranú hladinu ATP vo svaloch, čo umožňuje svalovým vláknam pracovať na vyššej úrovni počas intenzívneho tréningu. Kreatín sa podieľa na budovaní atletickej postavy a zvyšovaní svalovej sily.

 

Creatine Alkaline je forma kreatínu s vysokým pH. Podľa patentovej publikácie tento prvok znižuje konverziu kreatínu na kreatinín a zvyšuje jeho stabilitu v roztoku.

 

Creatine Alkaline sa vyrába vo forme špecializovaných kapsúl. Kapsuly zohrávajú dôležitú úlohu pri preprave aktívnych zložiek do žalúdka v nezmenej forme. Creatine Alkaline kapsuly sú vytvorené len pre potreby tohto produktu a majú označenie REACTION BUFFERED. V príprade pufrovaného kreatínu je toto riešenie vhodnejšie ako použitie štandardnej kapsuly.

 

Doporučené dávkovanie Megabol Creatine Alkaline:

 

V tréningový deň užite 2-3 kapsuly ráno na prázdny žalúdok a 2-3 kapsuly pred tréningom.

 

V netréningový deň užite 2-3 kapsuly ráno na prázdny žalúdok.

 

Maximálna denná dávka je 8 kapsúl.

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

 

Nutričné hodnoty na 2 kapsuly

 

Pufrovaný kreatín monohydrát 1500mg

 

Zloženie:

kreatín monohydrát, uhličitan sodný, glycerofosfát horečnatý, identická prírodná aróma, maltodextrín, stearát horečnatý - činidlo proti spekaniu, bravčová želatína - obal kapsuly.

Tovar zaradený v kategóriách