Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

USP Labs Ultimate-T 120tbl

Podpora testosterónu a kontrola kortizolu pre maximálny svalový rast   Hľadáte doplnok výživy pre podporu testosterónu a kortizolu, ktorý obsahuje kľú... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Cena pred zľavou
29,90 EUR
Nie sme platcovia DPH
21,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:USP Labs
Kompletné špecifikácie

Podpora testosterónu a kontrola kortizolu pre maximálny svalový rast

 

Hľadáte doplnok výživy pre podporu testosterónu a kortizolu, ktorý obsahuje kľúčovú zložku podporenú rôznymi aktuálnymi klinickými testami?

 

Ultimate-T: podpora testosterónu s kontrolou kortizolu s KSM-66® - klinicky študovaným extraktom Withania Somnifera (Ashwagandha).

 

Tento moderný doplnok pre podporu tvorby čistej svalovej hmoty využíva funkčné množstvo KSM-66, ktoré bolo študované v dvoch separátnych štúdiách (tzv. "Gold Standard").

 

Tu ale Ultimate-T nekončí! Vašu "hru" vynáša na novú úroveň aj ostatným zložkami, ktoré obsahuje - čo robí z Ultimate-T "must have" doplnok pre tých, ktorí to s výsledkami myslia vážne.

 

Prelomová hormonálna podpora

 

KSM-66® je veľmi zaujímavá zložka. Ako bolo spomenuté vyššie, jej účinnosť podporuje viacero klinických štúdií. Existuje len veľmi málo podobných botanických zlúčenín, ktoré sú takto skúmané pre podporu testosterónu a kontrolu kortizolu.

 

Ultimate-T využíva riadnu dávku KSM-66, ktorá preukázala schopnosť podporovať uvoľňovanie testosterónu a kontrolu kortizolu v dvoch štúdiách "Gold Standard". V štúdiách použili 600mg a 675mg KSM-66. Ultimate-T obsahuje dennú dávku 675mg!

 

Vzhľadom na to, že KSM-66 podporuje uvoľňovanie a vyrovnávanie týchto dvoch hormónov, normálna tvorba testosterónu neprestáva a nevyžaduje sa PCT.

 

Ultimate-T tu nekončí. Obsahuje aj novú zložku SpilanTEST™ - výťažok Spilanthes Acmella (kvet), výťažok z Symplocos Racemosa (kôra) a výťažok z Eurycoma Longfolia (koreň) pre komplexný doplnok výživy.

 

Ultimate-T sa odporúča užívať až 8 po sebe idúcich týždňov a potom nasleduje 4 týždňová prestávka.

 

Ultimate-T nebol navrhnutý a ani sa neodporúča ženám.

 

KSM-66 získal 5 ocenení.

 

Doporučené dávkovanie Ultimate-T:

 

Užite 2 kapsuly ráno s jedlom a 2 kapsuly o 6 až 8 hodín neskôr.

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

 

Nutričné hodnoty na 1 dávku (2 tbl)

 

Patentovaná zmes 1268,5mg

Symplocos Racemosa (kôra) extrakt, Withania Somnifera (koreň) extrakt (KSM66), Spilanthes Acmella (kvet) extrakt (SpilanTEST)

 

Zloženie:

želatína, stearát horečnatý, oxid kremičitý, oxid titaničitý, FD&C Red 40, FD&C blue 1

 

Upozornenie:

Tento výrobok je určený iba pre osoby nad 18 rokov. Nie je určené pre tehotné alebo dojčiace ženy. Ak užívate lieky na predpis alebo máte vážny zdravotný stav ako vysoký či nízky tlak, srdcovú arytmiu, ochorenia srdca, pečene, obličiek alebo štítnej žlazy, záchvaty, psychiatrické ochorenia, cukrovku ťažkosti s močením, o užívaní sa poraďte so svojim lekárom. Ak sa vyskytne nežiadúca reakcia na tento produkt, ihneď prerušte užívanie a navštívte lekára. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Alergény:

Môže obsahovať stopy mlieka. Vyrobené v zariadení, kde sa spracúva mlieko, vajcia, ryby, mäkkýše, orechy, arašidy, pšenica alebo sója.

Zadajte váš e-mail pre informácie o akciách a novinkách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk