Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Insane Labz Psychotic Hellboy 247g

Insane Labz Psychotic Hellboy 247g

Dosiahni peklo v telocvični - s Insane Labz Psychotic Hellboy Edition Energia, sústredenie, vytrvalosť, napumpovanie. Psychotic Hellboy prichádza s na... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
28,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:Insane Labz
Kompletné špecifikácie

Dosiahni peklo v telocvični - s Insane Labz Psychotic Hellboy Edition

Energia, sústredenie, vytrvalosť, napumpovanie. Psychotic Hellboy prichádza s najnovšou vysoko stimulujúcou predtréningovkou Hellboy. Formulované pre maximálnu výdrž a zameranie.

Niečo nové bolo vytvorené v Insane Labz, akonáhle vyskúšate, budete unenesení! Nová edícia Psychotic Hellboy ponúka skvelú chuť a extrémnu energiu, ktorú očakávate.

 

Doporučené dávkovanie Psychotic:

Užívanie začnite s 1/2 odmerky!

1 dávka = 1 odmerka. Rozmiešajte jednu dávku v cca. 2 dcl vody a užívajte približne 30 minút pred tréningom.

Nikdy neprekračujte dávku 2 odmerky. Neužívajte minimálne 3-5 hodín pred tým ako chcete ísť spať.

 

Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Tovar zaradený v kategóriách
Zadajte váš e-mail pre informácie o akciách a novinkách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk