Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Insane Labz Psychotic Gold 204g

Insane Labz Psychotic Gold 204g

Psychotic Gold: šialené napumpovanie, výkon a svalové prírastky Energia, sústredenie, napumpovanie. Čo sa stane, keď užijete pôvodný Psychotic a pridá... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
27,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:Insane Labz
Kompletné špecifikácie

Psychotic Gold: šialené napumpovanie, výkon a svalové prírastky

Energia, sústredenie, napumpovanie. Čo sa stane, keď užijete pôvodný Psychotic a pridáte celú dávku citrulínu a agmatínu? Získate extrémne napumpovanie. Psychotic Gold je navrhnutý tak, aby vám poskytol najčistejšiu dávku energie.

Medzi vedecky podložené prísady patria L-citrulín, beta-alanín a agmatín sulfát. Keď sa tieto zosilňovače NO pridajú do Psychotic Gold, umožnia vaskuláciu ako žiadny iný doplnok na trhu.

Záruka "šialeného chemika", Insane Veinz obsahuje iba tie najkvalitnejšie prísady, keď si objednáte doplnky od Insane Labz, viete, že dostanete jedinečný produkt.

Jedinečná kombinácia NO zosilňovačov a zvyšovačov sústredenia robia Psychotic Gold jedným z najvyhľadávanejších doplnkov na tréning. Okrem toho Insane Labz pridal svoje patentované prísady OXYgold a AMPiberry, aby lepšie telo absorbovalo všetky prísady pre dosiahnutie maximálny výsledkov.

 

Doporučené dávkovanie Psychotic Gold:

Užívanie začnite s 1/2 odmerky!

1 dávka = 1 odmerka. Rozmiešajte jednu dávku v cca. 2 dcl vody a užívajte približne 30 minút pred tréningom.

Nikdy neprekračujte dávku 2 odmerky. Neužívajte minimálne 3-5 hodín pred tým ako chcete ísť spať.

 

Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Tovar zaradený v kategóriách
Zadajte váš e-mail pre informácie o akciách a novinkách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk