Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Gainer
  3. Kevin Levrone Anabolic Mass 7000g

Kevin Levrone Anabolic Mass 7000g

Anabolic Mass: pokročilý prémiový gainer obohatený o ďalšie anabolické zložky a podporu testosterónu   Pokročilá formula Anabolic Mass od Kevina Levro... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
52,50 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:2008
Výrobca:Kevin Levrone
Kompletné špecifikácie

Anabolic Mass: pokročilý prémiový gainer obohatený o ďalšie anabolické zložky a podporu testosterónu

 

Pokročilá formula Anabolic Mass od Kevina Levroneho je to pravé pre každého športovca, ktorý chce nabrať kvalitnú svalovú hmotu.

 

Anabolic Mass nie je určený pre tých, ktorý chcú skončiť posledný. Je určený pre alfa samcou, ktorí sú zameraný na úspech. Preto bol vytvorený Anabolic Mass - výborná formula, obohatená o osvedčené anabolické látky a látky pre podporu testosterónu pre rýchle nabratie hmoty a sily.

 

Každá porcia tohto silného anabolického vzorca prináša 48g bielkovín a 54g komplexných sacharidov.

 

štyri rôzne zdroje bielkovín
srvátkový proteínový koncentrát
srvátkový proteínový koncentrát (Carbelac®),
srvátkový proteínový izolát (Isolac®),
hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát (Optipep®)
hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro®)
stimuluje rast svalových buniek, zvyšuje syntézu bielkovín a pomáha bojovať proti katabolizmu.

 

Tento prémiový gainer je ďalej obohatený o DAA, extrakt z pískavice, L-arginín, L-ornitín, HMB, kreatín a taurín.

 

DAA - D-asparágová kyselina (DAA) je neessenciálna, prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina v mnohých zdrojoch našej potravy. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypotalame a semenníkoch. D-asparágová kyselina sa viaže na konkrétny, takzvaný NMDA receptor. V hypotalame stimulácia NMDA receptorov vedie k produkcii gonadotropín releasing hormónu (GnRH). Prikazuje hypofýze uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH) a folikuly stimulujúceho hormónu (FSH). LH a FSH v semenníkoch začne proces, ktorý vedie k uvoľňovaniu testosterónu. Stimulácia NMDA receptorov v hypotalame tiež vedie k uvoľňovaniu hormónu GHRH, ktorý podporuje vylučovanie rastového hormónu.

 

Senovka grécka - rastlina, u ktorej štúdie preukázali jej pozitívny vplyv na libido, sexuálny výkon a silu u trénovaných športovcov.

 

L-Arginín je látkou, ktorá je absolútne nepostrádateľnou pre tvorbu proteínov. Hrá dôležitú úlohu v mnohých biochemických procesoch, súvisiacich s anabolizáciou: zvyšuje hladinu oxidu dusíka podporujúceho rast svalov, zvyšuje uvoľňovanie inzulínu, glukagónu a rastových hormónov, významná zložka svalového metabolizmu, riadi uvoľňovanie, transport a ukladanie dusíka v tele, spomaľuje úbytok svalov po námahe, prospieva pri rehabilitácii zranení, tvorbe kolagénu, zvyšuje obranyschopnosť, zvyšuje u mužov tvorbu spermií.

 

HMB - Derivát aminokyseliny leucínu, resp. ketoleucinu. Táto skupina aminokyselín je v literatúre týkajúcej sa klinickej a športovej výživy považovaná za najsilnejšiu anabolickú, či lepšie povedané antikatabolickú aminokyselinu, ktorá obmedzuje tvorbu katabolického hormónu kortizónu. Hlavný efekt účinnosti sa prejavuje v náraste svalovej hmoty, zvýšenie sily a zníženie podkožného tuku. HMB znižuje rozsah proteínového rozkladu, podporovaného tréningom, výsledkom je zvýšenie množstva svalovej hmoty a skvalitnenie jej funkcie. Ide o prírodný suplement so schopnosťou zvyšovať množstvo svalovej hmoty, nárastu sily a znižovanie podkožného tuku. Blokuje tvorbu kortizolu.

 

Kreatín je prirodzenou súčasťou výbavy buniek. Kreatín sa vyskytuje vo svalstve, mozgu, krvi a to vo forme kreatínfosfátu alebo voľný. Denná fyziologická potreba kreatínu pre bežného človeka je okolo 2g kreatínu, z ktorých časť získava organizmus z potravy a časť vlastnou produkciou z aminokyselín - glycínu, arginínu a metionínu. Zvýšený prísun kreatínu vedie k rastu hladiny kreatínfosfátu v bunke. Zásoba tohto makroergického kreatínfosfátu slúži k zachovaniu potrebného množstva ATP (adenosintrifosfátu) ako zdroja energie pre svalový sťah. Bolo zistené, že suplementácia kreatínom vo vyšších dávkach po dobu 2-3 dní zvýši hladinu kreatínfosfátu v svale, čo je jeden zo základných predpokladov zvýšenia rýchlostného výkonu.

 

Taurín je aminokyselina - respektíve je derivátom aminokyseliny, a preto je niekedy radený k aminokyselinám, hoci postráda karboxylovú skupinu. Presnejšie by bolo preto označenie aminosulfonová kyselina. Reguluje hladinu tekutín vo svaloch tým, že "naťahuje" glukózu a aminokyseliny do svalových buniek. Jeho efekt možno prirovnať účinku inzulínu, teda vlastne pôsobí anabolicky, podporuje, zväčšuje a dáva svalu silu, ale bez znižovanie hladiny krvného cukru. Má tiež dôležitý efekt aj pri znižovaní hladiny kyseliny mliečnej, čo je dôležité u športovcov, pri intenzívnych tréningoch alebo u ťažko pracujúcich ľudí. Vďaka hydratáciu zvyšuje objem svalových buniek a pomáha udržiavať rovnováhu minerálov, a teda potláčať riziko svalových kŕčov.

 

Doporučené dávkovanie Anabolic Mass:

 

Rozmiešajte 2 odmerky Anabolic Mass (120g) s 200ml vody alebo nízkotučného mlieka. Užite dvakrát denne (ihneď po tréningu a podľa potreby počas dňa medzi jedlami).

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

 

Nutričné hodnoty na jednu porciu (120 g):

 

Kalórie 1858kJ / 438 kcal
Tuk 3,1g
    z toho nasýtené tuky 1,9g
Sacharidy 54g
    z toho cukry 12g
Vláknina 1,2g
Bielkoviny 48g
Soľ 0,12g
Anabolic Mass Stimulator Blend
    Taurine 3600g
    D-aspartic (DAA) 1872g
    Creatine monohydrate 1800g
    L-arginine 1200mg
    L-ornithine 600mg
    Fanugreek extrakt (Trigonella foenum-graecum L.) 360mg

 

Zloženie: proteínový komplex [srvátkový proteínový koncentrát Carbelac® (z mlieka), srvátkový proteínový izolát Isolac® (z mlieka), hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát Optipep® (z mlieka), hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® (z mlieka)], sacharidový komplex (maltodextrín, glukóza), kakao1, D-asparágová kyselina (DAA), B-hydroxy-B-methylbutytrát vápenatý (Ca HMB), kreatín monohydrát, L-arginín, L-ornitín, senovka grécka extrakt (Trigonella foenum-graecum L.) , zahusťovadlo (xanthan), červená repa koncentrát 7,10, príchute, farbivá (E150c1,2,3, E160a3,4).

 

To sa vzťahuje iba na nasledujúcich príchutiach: čokoláda 1, čokoláda-oriešok 2, karamel 3, banán 4, vanilka 5, vanilka-mandle 6, jahoda 7, biela čokoláda-kokos 8, pistácia 9, malina 10.

 

Upozornenie:
Neužívajte ak ste alergický na niektorú látku obsiahnutú vo výrobku. Obsahuje mliečne bielkoviny. Vyrobené v závode, kde sa spracúva tiež sója, vajcia, arašidy, orechy a pšeničné výrobky. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri izbovej teplote, mimo priameho slnečného žiarenia.

Tovar zaradený v kategóriách
Zadajte váš e-mail pre informácie o akciách a novinkách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk