Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

FITWhey ZMA 90tbl

FITWhey ZMA je vysoko kvalitná kombinácia troch mikroživín: zinku, horčíka a vitamínu B6. Táto kombinácia minerálov a vitamínov má pozitívny vplyv na ... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Nie sme platcovia DPH
4,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:FITWhey
Kompletné špecifikácie

FITWhey ZMA je vysoko kvalitná kombinácia troch mikroživín: zinku, horčíka a vitamínu B6. Táto kombinácia minerálov a vitamínov má pozitívny vplyv na ľudské telo. Zinok, horčík a vitamín B6 sú dôležité pre regeneráciu, ktorá je nevyhnutná v procese budovania svalovej hmoty. ZMA je doplnok, ktorý napomáha zaspať a zvýšiť kvalitu spánku, odstraňuje pocit únavy.

 

Horčík je jedným z najdôležitejších prvkov v ľudskom tele. Podieľa sa na mnohých biochemických procesoch. Je tiež dôležitým pre imunitný a neuromuskulárny systém a v procesoch budovania kostí a zubov. Horčík znižuje riziko vzniku hypertenzie, ischemickej choroby srdca a diabetu.

 

Zinok patrí k mikroprvkom, ktoré v tele vykonávajú rôzne funkcie. Je to aktivátor mnohých enzýmov - definuje štruktúru niektorých proteínov, znižuje hladinu cholesterolu, ovplyvňuje vstrebávanie vitamínov a podporuje fungovanie reprodukčných orgánov.

 

Vitamín B6, inak známy ako pyridoxín, patrí do skupiny šiestich organických zlúčenín - pyridínových derivátov (pyridoxín, pyridoxal, pyridoxamín) a fosfátov týchto zlúčenín. Vitamín B6 sa podieľa na transformácii aminokyselín, tukov a sacharidov, umožňuje skladovanie energie a podieľa sa na produkcii enzýmov, hormónov a hemoglobínu. Syntetizuje proteíny bunkami, produkuje mozgové vysielače (serotonín) a uvoľňuje uloženú energiu. Spolu s ďalšími vitamínmi sa podieľa na spracovaní homocysteínu.

 

Doporučené dávkovanie FITWhey ZMA:

 

Užite jednu dávku (2 tablety) denne pred spaním.

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

 

Jedna dávka: 2 tablety
Počet dávok v balení: 45 dávok

 

Nutričné hodnoty na 1 dávku (2 tablety)

 

Horčík 210mg 56%*
Zinok 30mg 300%*
Vitamín B6 4mg 286%*

* odporúčaná denná hodnota

 

Zloženie:

citrát horečnatý, plnivo: mikrokryštalická celulóza, laktát horečnatý, laktát zinočnatý, plnivo: škrob, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, hydrochlorid pyridoxínu

Tovar zaradený v kategóriách