Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Extreme Labs XXL Rebelled 120kaps

XXL Rebelled je úplne nový, silný, svaly budujúci a silu zvyšujúci prírodný testosteron booster, ktorý môže pomôcť zvýšiť hladiny vášho testosterónu až o viac ako 600%.

XXL Rebelled je úplne nový, silný, svaly budujúci a silu zvyšujúci prírodný testosteron booster, ktorý môže pomôcť zvýšiť hladiny vášho testosterónu a... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Nie sme platcovia DPH
27,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:Extreme Labs
Kompletné špecifikácie

XXL Rebelled je úplne nový, silný, svaly budujúci a silu zvyšujúci prírodný testosteron booster, ktorý môže pomôcť zvýšiť hladiny vášho testosterónu až o viac ako 600%.

XXL Rebelled ponúka 9 najsilnejších legálnych zložiek, ktoré sú presne dávkované v masívnej 3300mg dávke, ktoré synergicky pracujú na zvýšení tvorby rastového hormónu na nové úrovne, ktoré ste nevideli u žiadneho iného prírodného testosteron boosteru.

9 veľkých dôvodov prečo XXL Rebelled patrí k najsilnejším testosteron boostrom!

XXL Rebelled obsahuje formuláciu z 9 najsilnejších legálnych zložiek na podporu testosterónu, navrhnutú pre maximálne zvýšenie hladín testosterónu.

5-Metyl-7-metoxy-izoflavón: Potencionálne najsilnejšia anabolická zlúčenina bez vedľajších účinkov - v niektorích štúdiách preukázal väčšie anabolické účinky ako steroidy!

Medzi výhody patrí:

Zvyšuje syntézu bielkovín čo vedie k nárastu svalovej hmoty
Podporuje zvýšenie sily
Zlepšuje vytrvalosť a energetickú úroveň
Znižuje telesný tuk
Znižuje hladinu cholesterolu

Beta Ecdysterone: Taktiež preukáz v niektorých štúdiách lepšíe anabolické účinky ako steroidy. V tele pracuje na vytvorení dokonalého prostredia pre budovanie svalov, vrátane zvýšenia syntézy bielkovín a pozitívnej rovnováhe dusíka. Okrem týchto hlavných pozitív má dlhý zoznam výhod:

Stimuluje metabolizmus
Zlepšuje množstvo telesných funkcií vrátane funkcií mozgu a pečene
Znižuje hladinu cukru v krvi
Efektívny regulátor glykémie-zabezpečuje stabilné a konštantné "napájanie"

Sarkozín: prírodná aminokyselina, ktorá má vlastnosti stimulujúce testosterón - tieto vlastnosti sú zvlášť vylepšené v kombinácii s kyselinou D-asparágovou (DAA).

Funguje ako nootropické - "inteligentné doplnky", ktoré pomáhajú zlepšiť kognitívne funkcie a zvyšujú sústredenie.

Fosfatidyl-serín: zlepšuje atletický výkon a vytvára hormonálnu rovnováhu pre športovcov. Taktiež znižuje oxidačný stres spôsobený tréningom.

Kyselina D-asparágová: zvyšuje hladinu testosterónu, rastového hormónu a rastového faktora podobného inzulínu. Pôsobí synergicky so sarkozínom.

Funugreek (slivka): zvyšuje hladinu testosterónu a znižuje hladinu tuku v tele. Znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov (vysoké hladiny triglyceridov sú spájané s rizikom srdcových ochorení).

Bulbine Natalensis: zvyšuje libido a hladinu testosterónu až o 347%. Súčasne pôsobí ako antiestrogén, kontroluje hladiny estrogénu v tele.

Zinok horčík asparát: nízke hladiny zinku a horčíka majú nepriaznivý vplyv na rast svalov. Aj keď existuje niekoľko zlúčenín na báze zinku, táto špecifická formulácia zinku a horčíka prináša najvýraznejšie zvýšenie testosterónu a sily.

Vitamín D3: je substrátom produkcie testosterónu a rastového hormónu, čo znamená, že jeho nedostatok môže viesť k nízkej hladiny testosterónu u mužov, čo spôsobuje aj súčasné zníženie sexuálnej schopnosti.

Doporučené dávkovanie XXL Rebelled:

Denná dávka 2 x 2 kapsuly (neprekračujte 4 kapsuly za 24 hodín). Po prebudení užite 2 kapsuly a zapite dostatočným množstvom vody a potom ďalšie 2 kapsuly 60 minút pred tréningom. V dňoch bez tréningu užite 2 kapsuly 1 hodinu pred večerou.

Nutričné hodnoty a zloženie:

Nutričné hodnoty na dávku (2 kapsuly)

Patentovaná zmes 3320mg
5-Metyl-7-metoxy-izoflavón
Beta Ecdysterone 95% UV
Sarkozín 98%
Fosfatidyl-serín
Kyselina D-asparágová
Funugreek 4:1
Bulbine Natalensis
Zinok horčík asparát
Vitamín D3

Zloženie:
Želatína, stearát horečnatý, mikrokryštalická celulóza, farbivo E100 oranžová.

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Nie je určené osobám pod 18 rokov.