Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Spalovače tukov
  3. Komplexné spalovače tukov
  4. Ostrovit Hydro Out Diuretic 90kaps

Ostrovit Hydro Out Diuretic 90kaps

Ostrovit Hydro Out Diuretic je komplexný doplnok výživy, ktorý obsahuje štandardizované zložky, ktoré podporia redukčnú diétu a pomôžu zbaviť sa preby... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Balenie
Nie sme platcovia DPH
9,90 EUR
ks
Výrobca:Ostrovit
Kompletné špecifikácie

Ostrovit Hydro Out Diuretic je komplexný doplnok výživy, ktorý obsahuje štandardizované zložky, ktoré podporia redukčnú diétu a pomôžu zbaviť sa prebytočnej vody v tele. Ostrovit Hydro Out Diuretic pozostáva z extraktov, ktoré spolu vytvárajú synergický efekt, formujú postavu a podporujú redukciu tuku.

Ostrovit Hydro Out Diuretic je doplnok, ktorý podporuje diuréz, redukciu tuku a zlepšuje náladu

Zvyčajne je poslednou fázou budovania dokonalej postavy zlepšenie svalovej definície a získania "vysušeného" vzhľadu zbavením sa zbytočnej vody z tela. Hlavným prvkom tejto cesty je správny výdaj moču, zdravé obličky a udržiavaná rovnováha elektrolytov, kde hlavným faktorom je optimálna hladina sodíka. Vďaka Ostrovit Hydro Out Diuretic prestane existovať problém podkožného vodného efektu a vy získate nielen sebavedomie, ale bude vás uspokojovať aj vaša postava.

Vlastnosti Ostrovit Hydro Out Diuretic

Uľahčuje zbavovanie sa prebytočnej vody v tele
Zlepšuje definíciu svalov
Podporuje procesy redukcie tuku
Priaznivo pôsobí na obranyschopnosť organizmu
Množstvo cenných polyfenolických zložiek a iných fytochemikálií
Vysoko kvalitné štandardizované rastlinné extrakty
Podporuje normálnu funkciu močových ciest (obličky, močový mechúr)
Podporuje reguláciu hospodárenia s vodou a elektrolytom
Zlepšuje vzhľad našej pokožky, vlasov a nechtov

Extrakt z listov žihľavy - rastlina, ktorá sa pre svoje pleitropné účinky používa už dlho. Vykazuje silný protizápalový účinok, ale predovšetkým podporuje správne fungovanie prostaty a močového systému.

Extrakt z koreňa púpavy (3% flavonoidov) - rastlina - zelenina často zamieňaná ľuďmi s púpavou, ktorá nemá toľko liečivých aspektov. Pre svoj močopudný účinok často kraľuje prípravkom, ktoré pomáhajú zbaviť sa prebytočnej vody v tele. Je dobrý zdrojom draslíka a množstva polyfenolových zlúčenín.

Extrakt zo semien guarany (22% kofeínu) - semená guarany sú zvyčajne známe pre svoj vysoký obsah kofeínu, ktorý je mnohými ľuďmi považovaný za jeden z dobrých diuretík. Ale nie je to tak. Napriek tomu, že kofeín je v skutočnosti slabé diuretikum, teofylín a teobromín obsiahnutý v guarane sú jedným z hlavných dôvodov, prečo sa tento extrakt nachádza v tomto mixe.

Extrakt z prízemných častí zlatobyľa - Zlatobyľ je rastlina všeobecne známa pre svoje močopudné účinky. Často sa používa pri zápaloch močových ciest, podporuje správne fungovanie obličiek a normalizuje vodno-elektrolytovú rovnováhu. Dokáže znížiť krvný tlak a zlepšuje trávenie.

Extrakt z brusníc (10% proantokyanidínu) - plody brusníc sú zdrojom bioflavonoidov, fenolových zlúčenín a mnohých cenných protizápalových a antioxidačných fytochemikálií. Plody brusnice našli široké uplatnenie v terapii liečby močových ciest, zápalov močového mechúra, regulácie správnej hladiny pH moču a diuretického účinku.

Extrakt z listov zeleného čaju (vrátane 50% polyfenolov) - Extrakt zo zeleného čaju obsiahnutý v prípravku obsahuje veľmi vysoké množstvo polyfenolov, ktoré majú silný antioxidačný účinok. Má schopnosť odstraňovať voľné radikály, ktoré urýchľujú procesy starnutia organizmu. Vďaka tomu extrakt zo zeleného čaju pomáha znižovať a odďaľovať proces starnutia organizmu. Extrakt zo zeleného čaju navyše podporuje imunitný systém a účinne podporuje proces spaľovania tukov, pomáha stimulovať odbúravanie tukových buniek a zabraňuje ich opätovnému zväčšovaniu.

Extrakt z mletých častí prasličky roľnej (vrátane oxidu kremičitého 7%) - praslička roľná je jednou z najstarších rastlín na celej zemeguli. Známy predovšetkým prípravkami, ktoré priaznivo pôsobia na našu pokožku, vlasy a nechty. Obsahuje cenné polyfenolové zložky a organické kyseliny. Rastlina sa často používa pri problémoch s močovými cestami, rovnako ako iné rastliny pôsobí močopudne, znižuje krvný tlak.

Vitamín B6 (pyridoxalo 5'-fosfát P-5-P) - vo forme p-5-p alebo pyridoxalo 5-fosfátu. Je to najlepšia biologicky dostupná forma vitamínu B6 pre naše telo. Spĺňa a podporuje oceán fyziologických funkcií a je rozhodujúci pre správne fungovanie všetkých orgánov v našom tele.

Doporučené dávkovanie Hydro Out Diuretic:

Užívajte 1 dávku (3 kapsuly) denne. Produkt je určený pre dospelých.

Nutričné hodnoty a zloženie:

Aktívne zložkyNa dávku 3 kapsule% ODD*
Extrakt z listov žihľavy350 mg-
Extrakt z koreňa púpavy350 mg-
- flavonoidy (3%)10.5 mg-
Extrakt zo semien guarany250 mg-
- kofeín (22%)55 mg-
Extrakt z nadzemnej časti Solidago virgaurea200 mg-
Extrakt z plodov brusníc200 mg-
- proantokyanidíny (10%)20 mg-
Extrakt z listov zeleného čaju200 mg-
- polyfenoly (50%)100 mg-
Extrakt z nadzemnej časti orsetail150 mg-
- silica (7%)10.5 mg-
Vitamin B6 (pyridoxalo 5'-phosphate P-5-P)18 mg1286

*odporúčaná denná dávka