Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Fitness Authority Xtreme Napalm loaded with Vitargo 1000g

Fitness Authority Xtreme Napalm loaded with Vitargo 1000g

Silný predtréningový stimulátor obohatený o sacharidy Vitargo   Silný predtréningový stimulant Skvele pripraví telo na extrémne namáhavý tréning Zlepš... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
27,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Kompletné špecifikácie

Silný predtréningový stimulátor obohatený o sacharidy Vitargo

 

Silný predtréningový stimulant
Skvele pripraví telo na extrémne namáhavý tréning
Zlepšuje koncentráciu
Výrazne zvyšuje vytváranú energetickú hladinu
Bez prídavku cukru!
100 dávok v každom balení!

 

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe "svalovej pumpy" počas vysoko náročných tréningových seáns. Každá z fyziologicky aktívnych zložiek bola vybraná tak, aby vyvolala čo najefektívnejší dopad na Vašu muskulatúru. Na rozdiel od klasických predtréningových doplnkov, zložkové komplexy obsiahnuté v Napalm Vitargo ® naozaj fungujú, čo priamo dokladajú výsledky kulturistov - radikálne zosilnení a prudký nárast svalovej hmoty.

 

Xtreme NO-Volumizing Complex spolu s Xtreme Power & Focus Complex sú vďaka rôznym mechanizmom fungovania presne tým, čo zefektívni Váš tréning na maximum. Optimálne množstvo arginín alfa-ketoglutarát s citrulín zvyšuje endoteliálny vylučovanie oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a významne posilňuje transport živín, vrátane anabolických stimulátorov, priamo k pracujúcim svalom. Ako ukazuje výskum, citrulín obsiahnutý v zmesi Xtreme Power & Focus Complex tiež znižuje množstvo kyseliny mliečnej v svaloch, čím sa výrazne obmieňajú tréningové možnosti. Tento efekt je tiež podporovaný prítomnosťou beta-alanínu, ako súčasť karnozínu, najvýznamnejšie látky zodpovedné za vnútrobunkovú rovnováhu. Vďaka Napalmu Vitargo ® môžete behom krátkej doby zintenzívniť svoje tréningy až na hranici ľudských možností!

 

Xtreme Power & Focus Complex spoločne s vitamínovým komplexom skupiny B zaručuje maximálnu sústredenosť, minimálnu svalovú únavu a schopnosť vydržať aj tréningové ,, maratóny ". Táto zmes dodá aj tým najťažším tréningom nádych prechádzky ružovým sadom a pomôže úplne zužitkovať rezervnú energiu bez akejkoľvek ujmy.

 

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® dodáva najdôležitejšie antioxidanty a minerálne látky. Optimálne dávky antioxidantov "odkladajú" voľné radikály vznikajúce pri cvičení a tým zabraňujú mikropoškozenie vznikajúce počas tvrdých tréningov; znižujú tempo nežiaducich katabolických procesov, ku ktorým dochádza vo svalových tkanivách. Navyše obsahuje zmes Delivery & Electrolite Complex s kľúčovými elektrolyty, ktoré spôsobujú optimálnu hydratáciu organizmu a acidobázickú rovnováhu svalového tkaniva, vďaka čomu máte istotu, že všetky metabolické procesy prebiehajú kvalitne so zodpovedajúcou rýchlosťou.

 

O jedinečnosti Napalm Vitargo ® svedčí aj skutočnosť, že ako jediný na trhu dodáva rýchlo vstrebateľné vysokomolekulárne sacharidy (Vitargo ®), ktoré slúžia ako ľahko dostupný zdroj energie počas tréningu. Túto skutočnosť preukázalo niekoľko klinických štúdií rovnako ako fakt, že v porovnaní s maltodextrínom či jednoduchými cukrami veľmi rýchlo obnovuje svalový glykogen1,2,3.

 

Piehl Aulin K 1, K Söderlund et. Al :. Scanda. J. Gastroenterol. 2000, 35: 1143-1149.
Piehl Aulin K 2, K Söderlund, Hultman E. Eur. J. Appl. Physiol. 2000, 81: 346-351.
3 FB Stephens, M. Roig, Armstrong, G., Greenhalff PL: J. Sci Šport, 2007, 1-6.

 

Doporučené dávkovanie Xtreme Napalm loaded with Vitargo:

 

Rozpustite 1 dávku (2 odmerky) v 300-450 ml vody alebo džúsu a vypite 30 minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne. Doplnky stravy nie sú náhradou bežnej a vyváženej stravy.

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

 

Nutričné hodnoty na jednu dávku - 2 odmerky ( 20g )

 

Energetická hodnota 178kJ/42kcal
Proteíny 0,45 g
Sacharidy 10g
    z toho cukry 0g
    z toho polyoly 0g
    z toho škrob 9,5 g
Vitamín C 200mg / 250 %
Niacín 20mg / 125 %
Vitamín B6 8mg / 571 %
Vitamín B12 0,01 mg / 400 %
Selén 0,055 mg / 100 %
Horčík 50mg / 13 %
Fosfor 110mg / 16 %
Napalm Proprietary Formula
    Xtreme NO - Volumizing Complex 6000 / *
       Arginín AKG , Beta - Alanín
    Xtreme Power & Focus Complex 3100 / *
       Taurín , Kofeín dehydrovaný , citrulín malát , Glukuronolakton
    Delivery & Electrolite Complex 10460 / *
       Hydrogénuhličitan sodný , Fosfáty horečnatý , Ječný škrob , Fosfát draselný , Hydrolyzovaný kazeín

 

* ODD ( odporúčaná denná dávka ) nie je stanovená

 

Ostatné zložky :
škrob (Vitargo®), beta-alanín (CarnoSyn ®), arginín AKG, citrulín malát, taurín, kazeínový hydrolyzát (PeptoPro®), glukuronolakton, kyselina L-askorbová, hydrogénuhličitan sodný, fosfáty horečnatý, fosfáty draselný, pomarančová aróma, kofeín bezvodý , nikotínamid, sladidlo (sukralóza), pyridoxín hydrochlorid, farbivo E110 (Môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť pozornosť u detí), seleničitan sodný, kyanokobalamín

 

Kontraindikácie a varovanie:
Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojim praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu (200 mg / dávka). Vzhľadom k vysokému obsahu kofeínu môže byť nebezpečný deťom, mladistvým do 16 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, diabetikom, osobám citlivým na kofeín, osobám s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi ochoreniami. Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako hygroskopické, to znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a neznamená to, že je výrobok poškodený. Toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu.

 

Skladovanie:
Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.

Tovar zaradený v kategóriách