Úvod » Anabolizéry » Predtréningové doplnky » Predtréningové pumpy » Fitness Authority Xtreme Napalm loaded with Vitargo 1000g


        

Fitness Authority Xtreme Napalm loaded with Vitargo 1000g

skladom

 

Dostupnosť: skladom
Výrobca: Fitness Authority
naša cena:
25,90 EUR

Kompletné špecifikácie

Silný predtréningový stimulátor obohatený o sacharidy Vitargo

 

Silný predtréningový stimulant
Skvele pripraví telo na extrémne namáhavý tréning
Zlepšuje koncentráciu
Výrazne zvyšuje vytváranú energetickú hladinu
Bez prídavku cukru!
100 dávok v každom balení!

 

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe "svalovej pumpy" počas vysoko náročných tréningových seáns. Každá z fyziologicky aktívnych zložiek bola vybraná tak, aby vyvolala čo najefektívnejší dopad na Vašu muskulatúru. Na rozdiel od klasických predtréningových doplnkov, zložkové komplexy obsiahnuté v Napalm Vitargo ® naozaj fungujú, čo priamo dokladajú výsledky kulturistov - radikálne zosilnení a prudký nárast svalovej hmoty.

 

Xtreme NO-Volumizing Complex spolu s Xtreme Power & Focus Complex sú vďaka rôznym mechanizmom fungovania presne tým, čo zefektívni Váš tréning na maximum. Optimálne množstvo arginín alfa-ketoglutarát s citrulín zvyšuje endoteliálny vylučovanie oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a významne posilňuje transport živín, vrátane anabolických stimulátorov, priamo k pracujúcim svalom. Ako ukazuje výskum, citrulín obsiahnutý v zmesi Xtreme Power & Focus Complex tiež znižuje množstvo kyseliny mliečnej v svaloch, čím sa výrazne obmieňajú tréningové možnosti. Tento efekt je tiež podporovaný prítomnosťou beta-alanínu, ako súčasť karnozínu, najvýznamnejšie látky zodpovedné za vnútrobunkovú rovnováhu. Vďaka Napalmu Vitargo ® môžete behom krátkej doby zintenzívniť svoje tréningy až na hranici ľudských možností!

 

Xtreme Power & Focus Complex spoločne s vitamínovým komplexom skupiny B zaručuje maximálnu sústredenosť, minimálnu svalovú únavu a schopnosť vydržať aj tréningové ,, maratóny ". Táto zmes dodá aj tým najťažším tréningom nádych prechádzky ružovým sadom a pomôže úplne zužitkovať rezervnú energiu bez akejkoľvek ujmy.

 

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® dodáva najdôležitejšie antioxidanty a minerálne látky. Optimálne dávky antioxidantov "odkladajú" voľné radikály vznikajúce pri cvičení a tým zabraňujú mikropoškozenie vznikajúce počas tvrdých tréningov; znižujú tempo nežiaducich katabolických procesov, ku ktorým dochádza vo svalových tkanivách. Navyše obsahuje zmes Delivery & Electrolite Complex s kľúčovými elektrolyty, ktoré spôsobujú optimálnu hydratáciu organizmu a acidobázickú rovnováhu svalového tkaniva, vďaka čomu máte istotu, že všetky metabolické procesy prebiehajú kvalitne so zodpovedajúcou rýchlosťou.

 

O jedinečnosti Napalm Vitargo ® svedčí aj skutočnosť, že ako jediný na trhu dodáva rýchlo vstrebateľné vysokomolekulárne sacharidy (Vitargo ®), ktoré slúžia ako ľahko dostupný zdroj energie počas tréningu. Túto skutočnosť preukázalo niekoľko klinických štúdií rovnako ako fakt, že v porovnaní s maltodextrínom či jednoduchými cukrami veľmi rýchlo obnovuje svalový glykogen1,2,3.

 

Piehl Aulin K 1, K Söderlund et. Al :. Scanda. J. Gastroenterol. 2000, 35: 1143-1149.
Piehl Aulin K 2, K Söderlund, Hultman E. Eur. J. Appl. Physiol. 2000, 81: 346-351.
3 FB Stephens, M. Roig, Armstrong, G., Greenhalff PL: J. Sci Šport, 2007, 1-6.

 

Doporučené dávkovanie Xtreme Napalm loaded with Vitargo:

 

Rozpustite 1 dávku (2 odmerky) v 300-450 ml vody alebo džúsu a vypite 30 minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne. Doplnky stravy nie sú náhradou bežnej a vyváženej stravy.

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

 

Nutričné hodnoty na jednu dávku - 2 odmerky ( 20g )

 

Energetická hodnota 178kJ/42kcal
Proteíny 0,45 g
Sacharidy 10g
    z toho cukry 0g
    z toho polyoly 0g
    z toho škrob 9,5 g
Vitamín C 200mg / 250 %
Niacín 20mg / 125 %
Vitamín B6 8mg / 571 %
Vitamín B12 0,01 mg / 400 %
Selén 0,055 mg / 100 %
Horčík 50mg / 13 %
Fosfor 110mg / 16 %
Napalm Proprietary Formula
    Xtreme NO - Volumizing Complex 6000 / *
       Arginín AKG , Beta - Alanín
    Xtreme Power & Focus Complex 3100 / *
       Taurín , Kofeín dehydrovaný , citrulín malát , Glukuronolakton
    Delivery & Electrolite Complex 10460 / *
       Hydrogénuhličitan sodný , Fosfáty horečnatý , Ječný škrob , Fosfát draselný , Hydrolyzovaný kazeín

 

* ODD ( odporúčaná denná dávka ) nie je stanovená

 

Ostatné zložky :
škrob (Vitargo®), beta-alanín (CarnoSyn ®), arginín AKG, citrulín malát, taurín, kazeínový hydrolyzát (PeptoPro®), glukuronolakton, kyselina L-askorbová, hydrogénuhličitan sodný, fosfáty horečnatý, fosfáty draselný, pomarančová aróma, kofeín bezvodý , nikotínamid, sladidlo (sukralóza), pyridoxín hydrochlorid, farbivo E110 (Môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť pozornosť u detí), seleničitan sodný, kyanokobalamín

 

Kontraindikácie a varovanie:
Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojim praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu (200 mg / dávka). Vzhľadom k vysokému obsahu kofeínu môže byť nebezpečný deťom, mladistvým do 16 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, diabetikom, osobám citlivým na kofeín, osobám s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi ochoreniami. Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako hygroskopické, to znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a neznamená to, že je výrobok poškodený. Toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu.

 

Skladovanie:
Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.