Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 69,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

PhD Pre Workout Perform 200g

Predtréningovka zameraná na zvýšenie sily a výkonnosti   Odblokovanie sily adaptogénov pomocou technológie Peak O2Obsahuje zložky pre funkčný výkon šp... celý popis
Dostupnosť
skladom
Príchuť
Bežná cena
14,90 EUR
Nie sme platcovia DPH
11,90 EUR
Výrobca:PhD
Kompletné špecifikácie

Predtréningovka zameraná na zvýšenie sily a výkonnosti

 

Odblokovanie sily adaptogénov pomocou technológie Peak O2
Obsahuje zložky pre funkčný výkon športovcov
Plne dávkovaná, vysoko silná predtréningovka bez plnív - dokonale zameraná na výkonnosť
Výskumami potvrdené dávky kreatínu a beta-alanínu

 

Predtréningové doplnky prešli od prvých dní, kedy bolo 200mg kofeínu považovaných za "veľké množstvo" až do súčasnosti, keď balenia často obsahujú pri "hardcore" dávkach až 1g kofeínu. Je to bláznivé. Predtréningovky boli predsa vytvorené, aby vám pomohli trénovať produktívnejšie, ako bez nich. Potom sa v PhD rozhodli zistiť, čo potrebujete od predtréningovky a bolo to:

 

spáliť viac tuku
dodať energiu
pomáhať dlhšie a intenzívnejšie trénovať s menšou stratou sily
poskytnutie veľkej svalovej pumpy

 

Keď to zaregistrovali, uvedomili si, že to nomôžu urobiť iba s jedným produktom, pretože by to bolo kontraproduktívne. Opýtali sa, prečo by chcel človek, ktorý chce vykonať 10 sérií po 3 opakovania, chcel páliť tuk. Prečo by cross fiter chcel získať svalovú pumpu? To všetko sú rozpory jednej predtréningovky so všetkými hore uvedenými vlastnosťami.

 

PhD Pre Workout Perform je vysokointenzívny predtréningový nápoj, ktorý sa užíva pred akýmkoľvek tréningom, kde je potrebná výkonnosť. Je špecificky zameraný na športovcov, ktorí hľadajú zvýšenie sily a výkonu v krátkodobých zaťažiach s vysokou intenzitou.

 

Obsahuje optimálne dávkované hladiny kreatínu monohydrátu a beta-alanínu. Pre Workout Perform obsahuje na jednu dávku aj 2,6g revolučného Peak O2, úplne nové adaptogénne jedlo spojené s výskumom s pozitívnym vplyvom na zlepšenie špičkového výkonu počas tréningov, pre viac informácií kliknite sem:

 

https://www.phd-supplements.com/news/blog/2017/04/07/can-adaptogens-make-the-difference-brand-new-peak-o2-the-new-performance-breakthrough/

 

Doporučené dávkovanie Pre Workout Perform:

 

Pridajte 1 odmerku do 300ml vody a užite pred tréningom.

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

 

Nutričné hodnoty na 1 porciu (10g)

 

Energia (kJ) 156
Energia (kcal) 37
Tuk (g) 0,07
    z toho nasýtené (g) 0,00
Sacharidy (g) 1,51
    z toho cukry (g) 0,07
Vláknina (g) 0,55
Bielkoviny (g) 7.25
Soľ (g) 0,03

Kreatín (mg) 3000
Peak O2 (mg) 2600
Beta-alanín (mg) 3000
Kofeín (mg) 100

 

Zloženie:

Fruit Punch Flavour: Creatine Monohydrate, Beta Alanine, Peak O2 (Cordyceps militaris, Ganoderma lucidum, Pleurotus eryngii, Lentinula edodes, Hericium erinaceus, Trametes versicolor), Flavouring, Acidifying Agent (Citric Acid), Caffeine, Sodium Bicarbonate, Potassium Bicarbonate, Colour (Beetroot Red), Sweetener (Sucralose).

 

Sour Apple Flavour: Creatine Monohydrate, Beta Alanine, Peak O2 (Cordyceps militaris, Ganoderma lucidum, Pleurotus eryngii, Lentinula edodes, Hericium erinaceus, Trametes versicolor), Flavouring, Acidifying Agent (Citric Acid), Caffeine, Sodium Bicarbonate, Potassium Bicarbonate, Colour (Spirulina), Sweetener (Sucralose).

 

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako hygroskopické, to znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a neznamená to, že je výrobok poškodený. Toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu.