Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Kevin Levrone LevroPump 360g

Kevin Levrone LevroPump 360g

LevroPump je moderný a kompletný predtréningový doplnok   LevroPump je moderný a kompletný predtréningový doplnok, určený na stimuláciu tela a maximal... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
18,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:Kevin Levrone
Kompletné špecifikácie

LevroPump je moderný a kompletný predtréningový doplnok

 

LevroPump je moderný a kompletný predtréningový doplnok, určený na stimuláciu tela a maximalizáciu efektu "svalovej pumpy". Tento doplnok je doporučený pre dospelé, fyzicky aktívne osoby na užitie počas najviac vyčerpávajúcich tréningov a dlhších, vytrvalostných tréningov. Každá dávka dodáva do tela 4000mg beta-alanínu (CarnoSyn), 2000mg arginínu AKG, 1000mg agmatínu síranu, 1500mg citrulín malátu a 1000mg taurínu!

 

Kolosálny príliv energie pred tréningom

 

Beta-alanín je súčasťou dipeptidu karnozínu (beta-alanyl-L-histidín!, prirodzene sa vyskytujúceho v kostrovom svalstve, najmä v rýchlo sa zmršťujúcich svalových vláknach. V prirodzených podmienkach v tele karnozín tlmí pokles pH, zabraňuje tvorbu kyseliny mliečnej vo svaloch počas tréningu, odďaluje svalovú únavu a umožňuje dlhšie trénovať.

 

Alfa-ketoglutarát (AKG) je tvorený spojením L-arginínu s alfa ketoglutarátom - metabolit v Krebsovom cykle. L-arginín je endogénna aminokyselina prirodzene produkovaná v ľudskom tele. L-arginín sa v tele podieľa na mnohých metabolických procesoch - používa sa okrem iného v syntéze kreatínu a oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý spôsobuje rozšírenie ciev čím sa zvyšuje prísun kyslíka a živín do pracujúcich svalov.

 

Agmatín je bežná prírodná zlúčenina syntetizovaná dekarboxyláciou aminokyseliny arginínu. V tele sa agmatín podieľa na mnohých metabolických procesov a ako L-arginín je tiež zapojený do syntézy oxidu dusnatého (NO).

 

Suzuki Y., Ito O., Mukai N., Takahashi H., Takamatsu K., High level of skeletal muscle Carnosine contributes to the latter half of exercise performance during 30-s maximal cycle ergometer sprinting. Jpn J Physiol. 2002 Apr; 52 (2) :199-205.

 

Doporučené dávkovanie LevroPump:

 

Rozmiešajte 2 odmerky (12g) s 250ml vody a užite pred tréningom.

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

 

Nutričné hodnoty na jednu dávku: 2 odmerky (12g)

 

Beta-alanín (ako CarnoSyn) 4000 mg
Taurín 1000 mg
Citrulín malát 1500 mg
Arginín AKG 2000 mg
Agmatine sulfát (AgmaMAX®) 1000 mg
Tyrozín 1000 mg
Kofeín 200 mg
Kyselina alfa lipoová ALA 100 mg
Bitter orange extrakt (6% synefrín) 167 mg (10 mg)
Extrakt z kajénskeho korenia (95% kapsaicín) 50 mg (47,5 mg)

 

Zloženie: Beta-alanín (ako CarnoSyn), arginín alphaketoglutarate (AKG), citrulín malát, agmatín síran (ako AgmaMAX®), tyrozín, taurín, anti-spekacia látka (oxid kremičitý), aróma, kofeín, extrakt horkého pomaranča (6 % synefrín), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), kyselina alfa-lipoová, sladidlo (sukralóza), kajenské korenie extrakt (95% kapsaicín), farba (chlorophiline).

 

CarnoSyn® ochranná známka a patenty vlastnené Natural Alternatives International, Inc., www.carnosyn.com

 

AgmaMAX® je registrovaná ochranná známka vo vlastníctve Vitajoy USA Inc.

 

Upozornenie: S náhradným sladidlom. S vysokým obsahom kofeínu. Nie je vhodné pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy (200 mg / dávka). Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú z látok doplnku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú odporúčané. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte s alkoholom. Skladujte v suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako hygroskopické, to znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a neznamená to, že je výrobok poškodený. Toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu.

Tovar zaradený v kategóriách