Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Skull Labs Angel Dust 270g

Skull Labs Angel Dust 270g

Angel Dust od Skull Labs je skutočne silná zmes pred tréningom. Kvôli jeho zloženiu nie je tento predtréningový doplnok pre slabé povahy, ale iba pre ... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
32,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:Skull Labs
Kompletné špecifikácie

Angel Dust od Skull Labs je skutočne silná zmes pred tréningom. Kvôli jeho zloženiu nie je tento predtréningový doplnok pre slabé povahy, ale iba pre ľudí, ktorí chcú dokonalú kombináciu energie a sily. Ak chcete pre svoj tréning úplnú energiu, ohromnú pumpu a rozsiahlu sústredenosť, táto hardcore predtréningovka je tu pre vás.

Doporučené dávkovanie Angel Dust:

Rozpustite 1 odmerku (9 g) vo vode a užite približne. 30 minút pred tréningom.

Upozornenie: Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Tovar zaradený v kategóriách