Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 69,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

Muscle Rage Limitless 57g

Limitless - mimoriadna predtréningovka s DMHA   Muscle Rage Limitless je extrémne silný predtréningový doplnok. Balenie obsahuje viac aktívnych zložie... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
9,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:Muscle Rage
Príchuť:cukrová vata
Kompletné špecifikácie

Limitless - mimoriadna predtréningovka s DMHA

 

Muscle Rage Limitless je extrémne silný predtréningový doplnok. Balenie obsahuje viac aktívnych zložiek v optimálnom pomere ako akákoľvek iná predtréningovka.

 

Limitless je je predtréningovka s uvedeným presným zložením bez skrytých patentovaných zmesí, ktorá nedodáva telu iba intenzívne sústredenie a bláznivú energiu, ale aj zvyšuje výkon a podporuje masívnu napumpovanosť.

 

2-Aminoisoheptane (DMHA)

 

DMHA je 80% tak silný ako DMAA (zakázaná látka). Vaše tréningy posunie DMHA na novú úroveň. Je to najnovšia, mimoriadne silná látka, ktorá dodáva dlhotrvajúcu energiu. Umožňuje trénovať ťažšie, dlhšie a s väčšou motiváciou.

 

Citrulline Malate (citrulín malát)

 

Patrí k najznámejším zložkám na trhu, ktorá patrí k najpodstatnejším zložkám produktov určených pre maximálne napumpovanie. Citrulín malát výrazne zvyšuje produkciu nitrocelulárneho oxidu dusnatého. Ukázalo sa, že zároveň znižuje svalovú únavu, podporuje regeneráciu a tlmí bolesť po tréningu.

 

L-Norvaline

 

Telo má automatické vypnutie výroby oxidu dusnatého, nazývané argináza. To je čas, kedy prichádza l-norvalín. Inhibuje aktivitu arginázy, čo znamená, že dosiahnete väčšieho a silnejšieho pumpovacieho efektu, ktorý vydrží dlhšie. Štúdie ukázali, že L-norvalín dokáže zlepšiť efekt pumpy až o 60%.

 

Beta-alanine

 

Známy a dobre preskúmaný zosilňovač výkonnosti. Beta-alanín znižuje tvorbu kyseliny mliečnej počas tréningu, čo umožnuje viac opakovaní a dlhší tréning bez únavy.

 

Caffeine Anhydrous (kofeín bezvodý)

 

Kofeín je zlúčenina obsiahnutá v takmer každom spaľovači a predtréningovke, pretože jednoducho funguje. Kofeín spúšťa celý rad výkonnostných výhod, ako sú sústredenie, výkonosť a zlepšenie nálady.

 

Hordenine

 

Stimuluje adergenický systém. Keď prechádza hematoencefalityckou bariérou a vstupuje do centrálneho nervového systému, zvyšuje Norepinefrín, ktorý spúšťa uvoľňovanie glukózy z energetických zásob, zvyšuje srdcovú frekvenciu a prietok krvi do kostrového svalstva.

 

Higenamine HCL

 

Pochádza z rôznych rastlín a funguje v tele ako stimulant, ktorý má všetko. Poskytuje extrémne sústredenie, prináša termogénny účinok a zvyšuje spaľovanie tukov prostredníctvom lipolýzy.

 

Bioperine (Black Pepper Extract) (extrakt z čierneho korenia)

 

Bioperine je patentovaná verzia extraktu z čierneho korenia, ktorá má minimálne 95%. Bioperín pomáha pri biologickej dostupnosti ďalších zložiek výrobku, čo znamená, že z nich získate väčší úžitok.

 

1. Ako sa Limitless líši od všetkých ostatných predtréningoviek?
Profilom zložiek. Nielen, že sú všetky zložky presne uvedené a nie sú zahmlené patentovanou zmesou, ale všetky sú reálne fungujúce a v správnej klinickej dávke pre maximálny efekt. Je to kompletná predtréningovka, ktorá poskytuje fenomenálne napumpovanie, bláznivú intenzitu, dramatické sústredenie a veľkú vytrvalosť.

 

2. Čo je 2-aminoizoheptán?
2-aminoizoheptán alebo DMHA je nová éra intenzívneho stimulantu. Je na 80% rovnakov výkonný ako DMAA a v dávke 175mg je najsilnejší na trhu.

 

3. Prečo obsahuje Limitless 6g citrulínu malátu, keď väčšina predtréningoviek obsahuje 2g alebo 3g?
Pretože 6g je tá správna dávka pre maximálnu vazodilatáciu.

 

4. Môžem Limitless kombinovať s NOS Bomb?
Samozrejme, pre maximálne účinky sa odporúča 1 dávka z oboch 20 až 30 minút pred tréningom.

 

5. Môžem s Limitless užiť spaľovač tuku Unlimited?
Neodporúčame, aby ste užili toľko stimulantov naraz. Ale môžete užiť 5-6 hodín od seba.

 

6. Možem užívať Limitless na kardio?
Áno, určite si všimnete rozdiel, pokiaľ ide o energiu a sústredenie.

 

7. Môžem užívať Limitless aj v netréningové dni.
Áno, ale neodporúčame.

 

8. Musí sa Limitless cyklovať.
Domnievame sa, že je dobré určité doplnky v určitom bode prestať užívať. Takže 12 týždňov užívať a 4 týždne prestávka, aby ste sa uistili, že ste sa nestali voči výrobku tolerantný.

 

Doporučené dávkovanie Limitless:

 

Užite jednu dávku (1 odmerka) 20 minút pred tréningom. Zmiešajte s 200-300ml vody. Neprekračujte 1 odmerku v priebehu 24 hodín!

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

 

Jedna dávka: 1 Scoop (11.4 grams)
Dávok v balení: 5

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

L-Citrulline DL Malate - 6g
Beta Alanine - 3.2g
Caffeine Anydrous - 250mg
L-Norvaline - 250mg
2 Amino isoheptane (DMHA) - 175mg
Hordenine - 50mg
Higenamine HCL - 50mg
Black Pepper Extract (95% Bioperine) - 10mg

 

Zloženie: kyselina citrónová, prirodné a umelé príchute, acesulfam-K, oxid kremičitý

 

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako hygroskopické, to znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a neznamená to, že je výrobok poškodený. Toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu.

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.