Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 69,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Kĺbová výživa
  3. MEX Flexo 400g

MEX Flexo 400g

Kĺbová výživa vo forme chutného nápoja   Zdravšie kože a chrupavkaKolagénové peptidy - kľúč k zdravým kĺbomGlukosamín a chondroitín - majú analgetický... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
13,60 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Výrobca:Mex
Príchuť:lesné ovocie
Kompletné špecifikácie

Kĺbová výživa vo forme chutného nápoja

 

Zdravšie kože a chrupavka
Kolagénové peptidy - kľúč k zdravým kĺbom
Glukosamín a chondroitín - majú analgetický efekt
MSM (methylsulfonylmethan) a kyselina hyaluronová - pre lepšie premazanie kĺbov
Sila, flexibilita, mobilita a spoločná regenerácia
Chutný nápoj vo skvelých príchutiach
Bez sóje, lepku, cukru a GMO

 

Kĺby a kostra sú základom celého tela, ktoré je naším domovom. V prípade, že zlyhajú, celá telesná stavba sa zrúti.

 

Kĺby sú vystavené mnohým nepriaznivým faktorom, bez ohľadu na úroveň fyzickej aktivity. Patria k nim: príliš vyvinuté svalstvo, obezita a tiež hladina kolagénu klesajúca s vekom, čo nielen oslabuje kĺby, ale má tiež nepriaznivý účinok na kožu. Tá sa následne stáva tenšia, suchšia, menej odolná a podľa mnohých odborníkov tiež viac vráskavá. Nie je preto náhodou, že veľmi dôležitou a hlavnou zložkou výrobku MEX FLEXO je kolagén, ktorý má prirodzene priaznivý vplyv na hydratáciu kože a kĺbov.

Celoročné užívanie priaznivo ovplyvňuje kĺby a je základom výživy, a to nielen športovcov a fyzicky aktívnych ľudí. Tieto druhy doplnkov by sa mali stať neoddeliteľnou súčasťou každodennej stravy každého z nás. Tieto produkty nie sú schopné liečiť samotné kontúzia, ale do určitej miery im môžu predchádzať.Zloženie výrobku MEX FLEXO, posilňujúceho kĺby, zahŕňa zložky ako je napríklad kolagén typu II, glukosamín, chondroitín, MSM (Methylsulfonylmethan) a kyselina hyaluronová, ktoré tvoria základ celej formule. Zahŕňa tiež kľúčové vitamíny, ktoré stimulujú imunitný systém - tie základné sú súčasťou proteoglykánov, ktoré tvoria chrupavku a glykosaminoglykánová (GAG), tiež známe ako "cement", ktorý prispieva k udržiavaniu kĺbov a kože v normálnom stave. Štúdie tiež poukazujú na ich vlastnosti, zabraňujúce vzniku osteoartrózy alebo degeneratívnemu ochorenia kĺbov.MEX FLEXO tiež obsahuje vitamín C, ktorý sa podieľa na syntéze kolagénu a zabraňuje vzniku únavy a kožných lézií, vitamín D, ktorý zabraňuje osteomalácii - tzv. Mäknutie kostí a meď, kedy nedostatok tohto prvku môže viesť okrem iného k osteoporóze či reumatoidnej artritíde.MEX FLEXO nie je len otázkou konkurenčnej výhody, čo sa týka športových výsledkov a lepšej regenerácie - Je to rozumná dlhodobá investícia do zdravia, ktoré je najvyššou prioritou človeka.

 

Doporučené dávkovanie MEX Flexo:

 

Odporúča sa konzumovať 20 g (1 odmerka) denne na lačný žalúdok, najlepšie rozpustený vo 240-300 ml vody alebo obľúbeného nápoja. Skonzumujte hneď po príprave.

 

Nutričné hodnoty a zloženie:

 

Nutričné hodnoty v jednej dávke (20g) *% NRV

 

Hydrolyzát kolagénu typu II 10 000 mg -
Glukosamín Sulfat 500 mg -
    z toho glukosamín 200 mg -
L-Prolín (vo voľnej forme) 500 mg -
Chondroitín sulfát 250 mg -
    z toho chondroitín 175 mg -
MSM (methylsulfonylmethol) 250 mg -
Kyselina hyalurónová 20 mg -
Vitamín C 60 mg 75%
Vitamín D 10 ug 200%
Meď 0,5 mg 50%
Sodík 50 mg -

 

*% NRV odporúčaná denná hodnota

 

Zloženie: hydrolyzát kolagénu typu II, glukosamín sulfát, L-prolín (voľná forma), chondroitín sulfát, MSM (metylsulfonylmetán), kyselina hyalurónová, maltodextrín, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, aróma, sladidlá - sukralóza, farbivo - karmíny, protihrudkujúca činidlá - oxid kremičitý

 

Upozornenie: Doplnky stravy sa môžu líšiť s ohľadom na dávkovanie, špecifikované výrobcom v USA. Pri niektorých produktoch bolo množstvo látok upravené v súlade s platnými právnymi predpismi EÚ. Nezhoda sa môže vyskytnúť aj u energetických hodnôt a referenčných príjmov (NRV), ktoré boli vypočítané na základe predpisov platných v EÚ aj v členských štátoch.

Tovar zaradený v kategóriách