Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Predtréningové doplnky
  3. Insane Labz Redrum 174g

Insane Labz Redrum 174g

Silná energia sústredeniaRedrum je formulované tak, aby maximalizovalo pumpu a poskytlo počas tréningu čistý príval energie bez následného crashu. Ako... celý popis
Dostupnosť
Vypredané
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
35,90 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Kompletné špecifikácie

Silná energia sústredenia
Redrum je formulované tak, aby maximalizovalo pumpu a poskytlo počas tréningu čistý príval energie bez následného crashu. Ako je to možné? Redrum je naplnený Infinergy, špeciálnou formou kofeínu spojeného s kyselinou jablčnou. To umožňuje dramatické zvýšenie energetickej hladiny s nárastom športového výkonu.

Nitric Oxide booster
Nielen, že je Redrum špičkovým predtréningovým stimulantom, ale tiež zvýšuje hladiny oxidu dusnat´ho, aby poskytla pumpu na prasknutie žíl. Agmatín sulfát a beta-alanín sú osvedčenou prísadou pre rýchlu produkciu NO.

Vedecky podporené zložky
Redrum je plné najlepších surovín na trhu. Všetky sú synergicky navrhnuté a navzájom spojené s AMPiberry a OXYgold pre maximálnu absorpciu a optimalizáciu.

Doporučené dávkovanie Redrum:

Užite 1 odmerku 30 minút pred tréningom.

Upozornenie:
Určené iba pre zdravé dospelé osoby. Nie je určené pre tehotné alebo dojčiace ženy. Spolu s týmto výrobkom neužívajte iné prípravky obsahujúce kofeín alebo iné stimulanty. V prípade predávkovania ihneď kontaktujte lekára. Počas užívania tohto výrobku nepožívajte alkohol. Prekročenie odporúčanej dávky nezlepší výsledy, ale môže spôsobiť vážne nepriaznivé účinky. Ak sa u vás objaví neobvykle rýchly tlkot srdca, závraty, silné bolesti hlavy alebo dýchavičnosť, kontaktujte lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Zadajte váš e-mail pre informácie o akciách a novinkách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk