Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 69,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Predtréningové doplnky
  3. Insane Labz Redrum 174g

Insane Labz Redrum 174g

Silná energia sústredeniaRedrum je formulované tak, aby maximalizovalo pumpu a poskytlo počas tréningu čistý príval energie bez následného crashu. Ako... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Príchuť
Nie sme platcovia DPH
31,90 EUR
ks
Výrobca:Insane Labz
Kompletné špecifikácie

Silná energia sústredenia
Redrum je formulované tak, aby maximalizovalo pumpu a poskytlo počas tréningu čistý príval energie bez následného crashu. Ako je to možné? Redrum je naplnený Infinergy, špeciálnou formou kofeínu spojeného s kyselinou jablčnou. To umožňuje dramatické zvýšenie energetickej hladiny s nárastom športového výkonu.

Nitric Oxide booster
Nielen, že je Redrum špičkovým predtréningovým stimulantom, ale tiež zvýšuje hladiny oxidu dusnat´ho, aby poskytla pumpu na prasknutie žíl. Agmatín sulfát a beta-alanín sú osvedčenou prísadou pre rýchlu produkciu NO.

Vedecky podporené zložky
Redrum je plné najlepších surovín na trhu. Všetky sú synergicky navrhnuté a navzájom spojené s AMPiberry a OXYgold pre maximálnu absorpciu a optimalizáciu.

Doporučené dávkovanie Redrum:

Užite 1 odmerku 30 minút pred tréningom.

Upozornenie:
Určené iba pre zdravé dospelé osoby. Nie je určené pre tehotné alebo dojčiace ženy. Spolu s týmto výrobkom neužívajte iné prípravky obsahujúce kofeín alebo iné stimulanty. V prípade predávkovania ihneď kontaktujte lekára. Počas užívania tohto výrobku nepožívajte alkohol. Prekročenie odporúčanej dávky nezlepší výsledy, ale môže spôsobiť vážne nepriaznivé účinky. Ak sa u vás objaví neobvykle rýchly tlkot srdca, závraty, silné bolesti hlavy alebo dýchavičnosť, kontaktujte lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí.