O NáS

 
 
Úvod > O nás
 

O nás

Firma D&M business s.r.o. sa zaoberá predajom doplnkov výživy pre športovcov, kulturistov, ale nielen pre nich. Všetok tovar nájdete na stránke na našej stránke www.suplements.sk.

Pracujeme vždy tak, aby naši klienti boli spokojný, včas dostali svoje objednávky a aby dostali naozaj to, čo si objednali. Spokojnosť našich zákazníkov je našou prioritou.

Vďaka peknému dizajnu a prehľadnosti stránky majú naši návštevníci uľahčenú prácu pri výbere doplnkov výživy.

Na našom sklade sa nachádzajú iba 100% originálne a overené  doplnky výživy od výhradných dovozcov, ktoré ponúkame za najlepšie ceny na trhu. A keby to ešte nestačilo, vytvorili sme pre našich zákazníkov vernostný program. Už od prvého nákupu môžete vďaka tomuto systému uplatniť zľavu a pri každej objednávke od nás dostanete darček.

Je jedno či chcete nabrať svalovú hmotu, schudnúť alebo budovať svalstvo, u nás si vyberie naozaj každý. Ponúkame produkty ako proteíny, gainery, kreatíny, spaľovače tukov, aminokyseliny, anabolizéry a mnoho ďalších. Vďaka prehľadnému menu si môžete vybrať produkty, ktoré sú vhodné pred tréningom, po tréningu alebo aj počas tréningu.

Tiež ponúkame profesionálne poradenstvo pri výbere doplnkov výživy.

Veríme, že každý zákazník bude s nami spokojný.

Prajeme Vám príjemné a bezproblémové nakupovanie.

S pozdravom tým Suplements.sk