ČLáNKY

 
 
Úvod > Články
 

Stručný prehľad doplnkami výživy

Pokiaľ nemáte úplne jasno vo voľbe a kombinácií doplnkov výživy, tak je tento článok práve pre Vás.

Povedzme, že základné jedálniček máte už zvládnutý a prechádzate k doplnkom výživy.

Celý článok... Stručný prehľad doplnkami výživy
 

Orientácia medzi doplnkami výživy

Celý článok... Orientácia medzi doplnkami výživy
 

Sila proteínu!

Možnosti doplnkov výživy sú nekonečné. Predtým, ako začnete hladať rôzne doplnky výživy pre doplnenie jedálnička, treba  začat od úplnéh základu - PROTEÍN !

Existujú tisíce produktov, ktoré tvrdia, že Vám pomôžu získať extrémne svaly a silu. Ak Vám tieto doplnky k tomu majú dopomôcť, tak by ste v prvom rade mali siahnuť po vysokokvalitnom proteínovom prášku.

Celý článok... Sila proteínu!
 

Doplnky výživy, ktoré určite potrebuješ

Celý článok... Doplnky výživy, ktoré určite potrebuješ
 

Doplnky výživy vhodné do diéty

Článok o doplnkoch výživy, ktoré sa najčastejšie užívajú v diéty alebo rysovacom období, na spaľovanie tukov a ochranu svalovej hmoty.

Celý článok... Doplnky výživy vhodné do diéty
 

Doplnky výživy vhodné pre hardgainerov

Maximalizujte Vašu prácu v posilňovni s pridaním týchto štyroch doplnkov výživy pre hardgainerov! Byť hardgainrom môže byť veľmi frustrujúce. tvrdá práca v posilňovni, správna strava a stále neviete pribrať. Tento článok sa bude venovať suplementácii pre hardgainrov. Budete mať k dispozícii päť doplnkov, ktoré znásobia úsilie budovania svalov a dostanú Vás na cestu k rýchlejším svalovým prírastkom.

Celý článok... Doplnky výživy vhodné pre hardgainerov
 

Všetko o BCAA

BCAA sa skladajú z 3 aminokyselín (leucín, izoleucín a valín). Zo štruktúry týchto aminokyselín je odvodený aj ich názov - vetvené aminokyseliny. Tieto aminokyseliny sú neuveriteľne dôležité. Tvoria približne tretinu aminokyselín vo svalovom tkanive, takže ak je svalový rast Vašim cieľom, tak BCAA sú nutnosťou.

Celý článok... Všetko o BCAA
 

Všetko o glutamíne

V kulturistike je glutamín známy ako jeden z najlepších doplnkov na trhu. Glutamín je neesenciálna aminokyselina. Znamená to, že ľudské telo ju produkuje prirodzene. 60% nášho glutamínu sa nachádza v kostrovom svaleste, zvyšok v pľúcach, pečeni, žalúdku. Glutamín má unikátnu molekulárnu štruktúru s 2 reťazcami dusíka na strane. Je primárnym transportérom dusíka vo svalových bunkách.

Celý článok... Všetko o glutamíne
 

Všetko o HMB

HMB alebo beta-hydroxy-methyl je vedľajším produktom normálneho rozdelenia aminokyseliny Leucín. z tohto dôvodu je metabolitom esenciálnej aminokyseliny Leucín. HMB je v našom tele produkovaný z bielkovín zo stravy a je tiež prijatý v malých množstvách z potravín.

Celý článok... Všetko o HMB
 

ZMA a Tribulus Terrestris

Všetko o ZMA a Tribuluse Terrestris

Celý článok... ZMA a Tribulus Terrestris